چه عواملی باعث اندازه گیری بازده تونر کارتریج های اصلی

1392/6/8

اندازه گیری  بازده: پرینترهای رنگی لیزری

مشتریان و کاربرها مایل هستند که هنگام خرید پرینترها و دستگاه های جانبی پرینتر تصمیم آگاهانه ای بگیرند. از مهم ترین ویژگی های پرینترها توانایی پرینت کیفیت پرینت و سرعت و سهولت استفاده از آن می باشد. کاربران با در نظر گرفتن این موارد هزینه را می سنجند. مشتریان نیازهای متفاوتی دارند که دامنه وسیع hp در سیستم پرینت و توانایی های و تنوع هزینه های جهت مشتریان رو به گسترش است. توجه کاربران به فاکتورهای مختلفی جهت سنجش قیمت از جمله کیفیت، قابلیت اعتماد، پشتیبانی تولید، اندازه گیری بازده و ارزیابی های مربوطه به چاپ هر صفحه (CCP) بخشی از نمای اقتصادی این قضیه است.

سرفصل هایی در بازدهی پرینترهای رنگی لیزری جهت مقایسه اندازه گیری بازدهی پرینترهای رنگی لیزری مطرح خواهدشد.عوامل بسیاری روی اندازه گیری بازده تاثیر می گذارند از جمله موارد پرینت آزمایشی، اندازه موارد پرینت، مدل های کیفیت پرینت، تعیین عمر مفید، اندازه نمونه و شرایط محیطی.

ارزش استانداردهای رسمی:

درحالی که بازدهی فقط بخشی از هزینه های چاپ است، hp می خواهد مشتریانش اطلاعات معنی داری در مورد همه عوامل داشته باشند تا بتوانند به آن ها در انتخاب بهترین سیستم پرینت کمک کنند. HP روش های اندازه گیری بازدهی برای پرینترهای خودش را به صورت قابل اطمینانی توسعه داده است و توسعه استانداردها را پشتیبانی می کند. HP درتوسعه و افزایش پشتیبانی با استاندارد ISO/IEC19752 برای تعیین بازده کاتریج جوهر مونوکروم ( تک فام ) جهت پرینترهای لیزری مونوکروم شریک شده است. خدمات استاندارد به عنوان پایه ای برای اندازه گیری بازدهی قابل اعتماد هستند. HP در توسعه ISO در استانداردهای اندازه گیری بازده برای کارتریج های پرینترهای رنگی لیزری و جوهر افشان شراکت داشته است. این استانداردها به بهبود اندازه گیری بازده در کل صنعت چاپ کمک خواهند کرد و موجب یک مقایسه حقیقی می شوند.

دیدگاه و روش hp:

HP روشی برای آزمایش بازده کارتریج های پرینترهای رنگی لیزری توسعه داده است که در نهایت استاندارد ISO برای پرینترهای رنگی لیزری قابل استفاده خواهد بود.

HP یک صفحه آزمایش اختصاصی را ایجاد کرده است که می تواندآزمایش های همسان و دقیق بازده را انجام دهد. این تست صفحه با تقریب 20 درصد یا 5 درصد برای هر رنگی را پوشش می دهد. ( مثال برای پوشش 20 درصدی را ببینید) محیط اطراف چاپ و بزرگی نمونه های و تحلیل آماری در استاندارد لیزر مونوکروم ISO/IEC19752 مورد توجه هستند.

مثال ها اسناد بازرگانی را نوعی را با تقریب 20 درصد بیان می کنند با رنگ های آبی- زرد، قرمز و سیاه.

روش شناسی آزمایش بازده پرینتر رنگی لیزری

آزمایش های بازده پرینترهای لیزری hp شامل موارد زیر است:

-         آزمایش ها در جریان استفاده پرینت و کارتریج جدید هستند.

-         - دست کم 3 پرینتر از هر مدل برای هر قسمت استفاده می شوند.

-         دست کم 9 کارتریج به عنوان مدل تست شونده

-     تست مخصوص اسناد یک صفحه تست ویژه دارد که تقریب 5 درصد را برای هررنگ (آبی، زرد، قرمز و سیاه ) نشان می دهد.

-         چاپ در طول تست تقریبا به صورت مداوم است به جز مواردی که مورد چاپ یا کاغذ تعویض می شوند.

-         آزمایش های افزایش مداوم بازده در همه عوامل با تضمین این که کارتریج وجود دارد رخ می دهد.

  HP  همچنین مشخصات واضحی را برای پایان عمر کارتریج استفاده می کند که عنصر مهمی برای دقت بازده است.

برای بازده پرینتر رنگی لیزری، پایان عمر مفید از هنگامی که پرینتر پیغام تعویض کارتریج را می دهد تعیین شده است. اطلاعات بازده کارتریج پرینتر را می توانید در این وب سایت در بخش اطلاعات تولید بیابیدwww.centerhp.com

بازده کارتریج چاپ تنها فاکتور بررسی

بازدهی کارتریج ها برای مشتریان ارزشمند در مقایسه پرینترها ارزشمند هستند. همچنین آنها برای برنامه ریزی جهت تعویض کارتریج و یا اطمینان از این که کارتریج برای    پروژه های بزرگشان کافی است یا نه، مفید می باشد. به هر حال بازده بخش کوچکی از ارزش حقیقی یک سیستم چاپ است و تنها یکی از اجزا به حساب می آید. هنگام مقایسه تولیدات مشتریان باید در مورد همه عوامل نظیر قابلیت اعتماد، قابلیت تولید و بازدهی و کیفیت هزینه جهت تصمیم گیری توجه کنند. تولیداتی که به صورت قابل اعتمادی کار می کنند و زمان و پول را صرفه جویی می نمایند اهمیت دارند. انگیزه hp پرینترهای رنگی آینده هستند که ارزیابی نیازهای چاپ آن ها به خوبی سیستم قابل اطمینان و باکیفیت و راحتی را جهت استفاده ایجاد کند.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0