بازدهی تونر کارتریج اصلی اچ پی

1392/6/8

اندازه گیری بازده: استاندارد ISO برای بازدهی تونر کارتریج اصلی اچ پی با هولوگرام برای پرینترهای لیزری مونوکروم

اندازه گیری بازده: استاندارد ISO برای بازدهی جوهر کارتریج برای پرینترهای لیزری مونوکروم.

مشتریان می خواهند هنگام خرید پرینتر اطلاعات خوبی داشته باشند و تصمیم آگاهانه ای بگیرند. کیفیت پرینت، سرعت پرینت، نحوه استفاده و سادگی استفاده از آن ها بسیار اهمیت دارد. HP حوزه وسیعی از تولیدات را در اختیار دارد. که سیستم هایی با ظرفیت ها و توانایی های گوناگون را برای استفاده های مختلف تهیه مینماید. HP سعی می کند اطلاعات مربوط به فاکتورهای مختلف را در مورد این پرینترها توسعه دهد و در اختیار مشتریان قرار دهد. در ژوئن 2004 سازمان  ISO استاندارد ISO/IEC19752 را انتشار داد.  

 فعالیت های hp این استانداردها را توسعه داده است. استاندارد حوزه مهم و وسیعی از فاکتورها را در بر می گیرد. مانند پایان عمر مفید محصول، کیفیت پرینت، اندازه مورد چاپ.

روش شناسی: ISO

عواملی که ISOدر استانداردهایش در نظر می گیرد بیش تر مربوط به تست صفحه و سادگی روش ها، کنترل محیطی، و عمر مفید محصول می باشد. برای مثال در برخی   روش ها یک یا دو کارتریج امتحان می شوند.

پشتیبانی استاندارد ISO از hp به روز شده است برای مثال همه انواع پرینترهای  که تا سال 2009 هستند. HP همه تولیداتش را تست کرده است با پرینترهایی که تا سال 1999 تولید شده اند.

پیشرفت ISO : دیدگاهی جهانی

سازمان ISO شبکه ای ملی استانداردی است که از 147 شرکت تشکیل شده است. اعضای کمیته تکنیکال ISO سازمانی ملی است نه معمولی و شخصی. برای توسعه ISO/IEC کمیته ISO از استانداردهای ملی استفاده کرده است.

سند تست استاندارد:

استفاده از صفحه استاندارد چاپ شده در شرایطی کنترل شده یا تنظیم معمول چاپگر این اطمینان را ایجاد میکند که تنظیمات در طول شرایط تست باقی می مانند. مستقل از اندازه کاغذ، سند تست با هر دو اندازه A4 و کوچکتر کار می کند.

تعداد تست کارتریج:

تعداد 9 یا بیشتر از کارتریج ها را تست می کنند. تا با 95 درصد اطمینان آماری ارزیابی شوند.

ملاک، وضوح، پایان عمر مفید، تعیین بازده کارتریج در طول اندازه گیری که یک ملاک پایان عمر مفید پایه گذاری شده روی صفحه قابل اعتماد را تصدیق می کند. و پیشنهادات تولید که چگونه کارتریج تنظیم شود برای رسیدن به پایان عمر مفیدش.

تعداد چاپ ها: کارتریج ها در 3 پرینتر متفاوت آزمایش می شوند( 3 کارتریج در هر پرینتر) برای القای با یأس ناشی از تغییر پذیری و قابلیت تنظیم پرینتر.

کنترل محیطی: محیط پرینتر برای همسان سازی محیط دفتر کنترل شده است چون نوسان دما و رطوبت روی کارتریج تاثیر می گذارد. برای اطمینان سنجش، بازده کارتریج از تولیدات بر اساس یک استاندارد منحصر به فرد باید اندازه گیری شود.

بازده کارتریج با استفاده از سایر روش شناسی هایی که با دیگر موارد استاندارد ISO قابل مقایسه نیستند تعیین می شود. اطلاعات بازده پرینتر رنگی لیزری hp در توافق با استاندارد ISO/IEC19752 منتشر شده است که در وب سایت منتشر خواهد شد. بازده کارتریج چاپ را می توانید در قسمت بازدهی صفحات چاپگر وب سایت centerhp.com پیدا کنید.

بازده کارتریج چاپ: تنهای عامل مورد ملاحظه:

بازده بالا برای مشتریان ارزشمند است. و اندازه گیری بازده برای تعیین میزان کارآیی آن مفید است. که مشتری هنگام خرید این محصولات باید به این عوامل دقت نماید.

برای همه تولیدات همسان با پرینترهای فروخته شده قبل از ژوئن 1999 hp بازده های آنان را منتشر نموده است که با توجه به روش شناسی بازده به صورت معقولانه با استاندارد ISO سازگار است . برای مثال روش hp  معمولا پرینترها و کارتریج ها راتست می کند  به نسبت استاندارد. hp 5 درصد پوشش را استفاده می کند. بازده ها برای این تولیدات قدیمی را میتوانید در وب سایت بیابید

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0