مدیریت آسان ایمیل ها

1392/5/27

هرر چند عده ای معتقدند دنیای نرم افزارهای وب دسکتاپی، بخصوص ایمیل خوان ها به سر آمده است؛ اما این دلیل نمی شود که کلاینت ایمیل فوق العاده Inky دست از کار بکشد.
این کلاینت فوق العاده با آن که خیلی مشهور نیست؛ اما قابلیت های بی نظیری دارد و برای سیستم های عامل ویندوز و مک عرضه شده است.
 
توسعه دهنده های این کلاینت ایمیل، بزودی اینکی را برای لینوکس نیز عرضه می کنند.
 
این نرم افزار کاملا متفاوت با دیگر ایمیل خوان های دسکتاپ عمل می کند و نه فقط ظاهر بلکه قابلیت های منحصربه فردی نیز دارد.
 
برای مثال، اینکی اینباکس را جستجو می کند و تشخیص می دهد چه ایمیل هایی بیشتر برای شما مهم است و چه ایمیل هایی مهم نیست. هر قدر رنگ قطره کنار پیام پررنگ تر باشد، آن پیام مهم تر خواهد بود.
 
نصب اینکی نیز ساده است و می توان از طریق آن به سرویس های مختلفی چون جیمیل، یاهو، ویندوز لایو / آوت لوک و دیگر حساب های POP یا IMAP متصل شد.
 
همچنین قابلیت گروه بندی هوشمند این ابزار باعث می شود ایمیل هایی که دارای موضوع مشابه هستند به صورت خودکار در گروه های مختلف طبقه بندی شوند. (ایمیل های رسید خرید، شبکه های اجتماعی، پیام های رسیده از دوستان و...)
 
این سرویس جالب و دیدنی شباهت زیادی به Gmail دارد، اما برخی قابلیت های آن حتی از جیمیل نیز وسیع تر است.
 
هرچند این نرم افزار رایگان را نمی توان در رسته نرم افزارهای منبع باز قرار داد، اما از آنجا که کاربران لینوکسی از نرم افزارهای منبع بازی چون تاندربرد، اولوشن یا Geary کمابیش ناراضی اند، می تواند گزینه خوبی برای جایگزینی آنها باشد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0