تغییراتی كه در Gmail اعمال می شود

1392/5/27

گوگل اعلام كرده است كه با تغییرات جدید فرآیند ارسال پست الكترونیكی در Gmail را بازهم آسان‌تر می‌كند و به زودی صفحه كوچك ارسال پست الكترونیكی كه از اكتبر گذشته ارائه شده بود را نیز برمی‌دارد.
 
شركت گوگل كه چندی پیش به‌صورت ناباورانه اعلام كرد كه قصد تعطیل كردن سرویس Readaer خود را دارد، هم‌اكنون تصمیم به ایجاد برخی تغییرات در سرویس پست الكترونیكی Gmail گرفته است.
 
گوگل اعلام كرد كه به زودی فرآیند ارسال پست الكترونیكی در سرویس Gmail را تغییر خواهد داد تا كاربران آسان‌تر از قبل بتوانند از این ابزار اینترنتی استفاده كنند.
 
در حال حاضر كاربران پس از زدن كلید Compose در سرویس Gmail با یك صفحه كوچكی مواجه می‌شوند كه در گوشه صفحه اصلی باز می‌شود و امكان ارسال پست الكترونیكی را آسان‌تر از قبل فراهم می‌كند.
 
پیش از این هم كاربران مجبور بودند برای ارسال نامه‌های مورد نظر خود وارد یك صفحه مجزا شوند كه این كار اندكی زمان‌بر بود.
 
اما گوگل اعلام كرده است كه با تغییرات جدید فرآیند ارسال پست الكترونیكی در Gmail را بازهم آسان‌تر می‌كند و به زودی صفحه كوچك ارسال پست الكترونیكی كه از اكتبر گذشته ارائه شده بود را نیز برمی‌دارد و به جای آن ابزار دیگری در اختیار كاربران می‌گذارد.
 
با این وجود بسیاری از كاربران رضایت چندانی از تغییراتی كه قرار است به‌زودی در Gmail ایجاد شود ندارند و با مراجعه به صفحه گوگل در شبكه اجتماعی توئیتر اعلام كرده‌اند كه تمایل ندارند فرآیند ارسال پست الكترونیكی در سرویس Gmail آنها تغییر كند
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0