بررسي اکسس پوينت TEW-638APB

1392/5/26

اگر در شبکه خود با مشکل محدوديت پوشش‌دهي روبه‌رو هستید یا قصد دارید كامپيوتر، کنسول بازی یا NAS شبکه خود را به صورت بی‌سیم به اشتراک بگذارید، TEW-638APB يکي از گزينه‌هايي است که مي‌تواند نياز شما را برآورده کند.
یکی از اصلی‌ترین مشکلات در شبکه‌های بی‌سیم، افزایش محدوده تحت پوشش شبکه است. اولین راه‌حلی که برای این‌کار به ذهن خطور می‌کند، تعویض Access Point Router و ارتقاء آن به مدلی بالاتر و قدرتمندتر است اما این راه بسیار پرهزینه و مستلزم تنظیمات دوباره شبکه است. از سوی دیگر، همواره این ریسک وجود دارد که دستگاه جدید خریداری‌شده نيز برد مؤثر و مناسب موردنظر شما را نداشته باشد. 
راه‌حل دیگر، اضافه کردن یک یا چند اكسس‌پوينت به شبکه است که علاوه بر این‌که محدوده تحت پوشش را افزایش می‌دهد، می‌تواند ظرفیت شبکه را نيز نسبت به قبل بیشتر کرده و امکان اتصال براي کاربران بیشتری وجود داشته باشد. در این راه‌حل، شما با حفظ بستر شبکه فعلی، تنها آن را گسترش می‌دهید و دیگر نیازی به تنظیم دوباره تمام اجزای شبکه نیست. در عين حال، شبکه شما به جای داشتن یک نقطه اتصال، از دو یا چند نقطه بهره می‌برد که کاربر بسته به مکان فیزیکی خود، به نزدیک‌ترین آن‌ها متصل می‌شود. شرکت TRENDnet برای این راه‌حل، اكسس‌پوينت مدل TEW-638APB را به بازار عرضه کرده‌است. البته این مدل از قابلیت‌های زیادی برخوردار است و استفاده از آن براي توسعه شبکه یکی از کارکردهای آن در شبکه است.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0