استفاده از نگهدارنده خروجی

1392/5/25

در صورتی که تعداد صفحاتی زیادی را به یکباره چاپ کنید، ممکن است سطح سینی خروجی داغ شود. مطمئن شوید که سطح را لمس نمی کنید، و مانع نزدیک شدن کودکان به آن شوید.

صفحات چاپ شده در نگهدارنده خروجی دسته می شوند، و نگهدارنده خروجی به تراز کردن صفحات چاپ شده کمک می کند. چاپگر به صورت پیش فرض خروجی را به سینی خروجی می فرستد. برای استفاده از سینی خروجی، مطمئن شوید که درپوش عقب بسته شده است.

[Note]

اگر از کاغذ A5 استفاده می کنید، سینی خروجی را تا کنید. در غیر این صورت، صفحه های چاپ شده ممکن است درست تراز نشوند یا گیر کنند.

دسته بندی کردن محکم کاغذها

اگر دستگاه در منطقه مرطوب استفاده می شود یا از رسانه چاپی نم دار که به خاطر رطوبت نم دار شده است، استفاده می کنید، کاغذهای چاپ شده در سینی خروجی ممکن است پیچ خورده شوند یا به طرز صحیح روی هم قرار نگیرند. در این مورد، می توانید دستگاه را برای استفاده ازعملکرد Paper Stacking تنظیم کنید تا کاغذهای چاپ شده محکم روی هم قرار گیرند. اما استفاده از این عملکرد، سرعت چاپ را کاهش می دهد.

  1. Menu را در صفحه کنترل فشار دهید.

  2. پیکان چپ/راست را فشار دهید تا System Setup ظاهر شود و سپس OK را فشار دهید.

  3. پیکان چپ/راست را فشار دهید تا Maintenance ظاهر شود و سپس OK را فشار دهید.

  4. پیکان چپ/راست را فشار دهید تا Paper Stacking ظاهر شود و سپس OK را فشار دهید.

  5. پیکان چپ/راست را فشار دهید تا On ظاهر شود و OK را فشار دهید.

  6. دکمه Stop/Clear را فشار دهید تا به حالت آماده بازگردید.

چاپ کاغذهای با اندازه کوچک

وقتی کاغذی با اندازه کوچک مانند پاکت نامه یا کاغذی با اندازه سفارشی را چاپ کرده باشید، ممکن است به دلیل اندازه کوچکش روی نگهدارنده خروجی قرار نگیرد.

در این حالت، با بالا کشیدن واحد اسکن و بستن مجدد آن برای استفاده در آینده، کاغذ را چاپ کنید.

بعد از چاپ کردن، با فشار دادن دکمه بستن واحد اسکن، واحد اسکن را ببندید.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0