آيا آیفون 5S موفق ترین محصول اپل تا به امروز خواهد شد ؟

1392/5/24

iphone 5 gold

 قیمت سهام اپل طی چند هفته گذشته رشد ثابتی را در پیش گرفته است. به نظر می رسد این صعود بر پایه پیش بینی هایی بنا شده که انتظار عرضه طوفانی محصولات جدیدی را دارند. آخرین محصول مهمی که توسط این شرکت رونمایی شد، آیپد مینی در نوامبر گذشته بود و از آن زمان تا کنون ناظران صنعتی نقش بزرگی را در ایجاد شک و تردید نسبت به نجات و رستگاری اپل بازی کرده اند.


اما به نظر می رسد خشکسالی رو به پایان است و آیفون 5S اپل در کنفرانس مطبوعاتی ۱۹ شهریور رونمایی خواهد شد و ممکن است که آیفون رده پایین 5C هم آن را در این مراسم همراهی کند.

انتظار می رود که پرچمدار جدید آیفون، دقیقا هم شکل آیفون 5 (با چند تفاوت کوچک) باشد که با برخی تغییرات بزرگ داخلی همراه شده و البته در این میان برخی هم اظهار می کنند که استراتژی S اپل این بار پاسخگو نخواهد بود و در صورت موفقیت آن، جای بسی شگفتی است. اما به گفته یک تحلیلگر، آیفون 5S موفق ترین محصول اپل خواهد بود که تا کنون رونمایی شده.

Chowdhry مدیرعامل موسسه Global Equities Research در مصاحبه با Benzinga گفته: «آیفون های جدید موفقیت عظیمی را کسب خواهند کرد. این موفق ترین محصولی است که تا کنون در تاریخ اپل عرضه شده است.» آخرین آیفون اپل که با عدد ۵ شماره گذاری شده بود، تنها در سه روز اول عرضه بیش از ۵ میلیون دستگاه فروش داشت.

البته همان اندازه که چودری تعللی برای اظهار نظر در خصوص میزان موفقیت آیفون 5S به خرج نمی دهد، به همان میزان هم بی پروا از این سخن موضع می گوید که به نظرش اپل آنچه را که برای برگشت به قله لازم است، به اندازه کافی انجام نداده.

چودری می گوید: «خلاقیت و ابداعی در اپل وجود ندارد، اپل تی وی کجا است؟ آی واچ کجا است؟»

همانند آنچه که در میان برخی از منتقدان اپل تبدیل به پی رنگی آشنا گردیده، این تحلیلگر نیز اعتقاد دارد که تیم کوک، مدیرعامل اپل باید کمی فشار را کم کرده و تمرکز خود را روی چیزی بگذارد که در آن بهترین است. چودری می گوید: «او یک مرد عملگرا است. نمی گویم که آدم بدی است. او باید کارهای اجرایی را در اولویت قرار دهد.»تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0