7 سرویس شگفت انگیز ابری برای زندگی بهتر آنلاین

1392/5/15

برای مدیریت بخش عمده ای از زندگی خودتان بر روی ابرها آماده اید؟ چه موافق باشید چه نباشید، تعداد زیادی از سرویس هایی که این روزها ارائه می شوند به صورتی ابری (Cloud Based)بوده و باید خود را برای مهاجرت یا حداقل استفاده از این سرویس ها آماده کنید. حتی برنامه ای مانند آفیس هم برنامه ریزی گسترده ای جهت استفاده از قابلیت های سرویس ابری آماده کرده است. در این جا با هم نگاهی به چند سرویس ابری خوب می اندازیم.
7 سرویس شگفت انگیز ابری برای زندگی بهتر آنلاین

 1. (AccountKiller (online privacy

اگر تعداد زیادی اکانت کاربری روی سایت ها و سرویس های مختلف دارید و می خواهید تعدادی از آنها را پاک کنید، کار بسیار سختی پیش رو دارید! گاهی پیش می آید که به دلایلی مایل هستید اکانتتان را حذف کنید (هرچند که ممکن است بعدها از این کار پشیمان شوید!) سرویس Account Killerکار شما را برای اینکار راحت می کند. این سرویس اطلاعات و شیوه های پاک کردن سرویس های زیادی را در خود دارد و می توانید برای پاک کردن اکانت از این سایت استفاده کنید. این سایت درجه راحتی تا سختی پاک کردن اکانت را با رنگ های مختلف نمایش می دهد. رنگ مشکی بیانگر بسیار سخت (شاید حتی غیر ممکن) بودن این عمل است.

 2.(Buffer (social networking

از طریق این سایت می توانید متنی را برای بسیاری از شبکه های اجتماعی بنویسید و با انجام تنظیماتی، نوشته خود را برای پست شدن در زمان مناسبی آماده نگه دارید.

3.( FollowUpThen (productivity


برای انجام کارهایتان به reminderنیاز دارید؟ باید برای قرار فردا حتما کاری انجام دهید؟ وقت ملاقات با دکترتان را فراموش می کنید؟ reminderهای روی گوشی های هوشمند، یا سرویس های مشابه دیگری نیز وجود دارند. اما سرویس FollowUp Thenرا هم امتحان کنید. این سرویس به صورت ایمیلی برای کاربرانی که به طور رایگان از سایت استفاده می کنند، و به صورت پیام کوتاه، یکسان سازی و مجتمع شدن با تقویم های شما و خدمات بیشتر برای کاربرانی که 24 دلار در سال پرداخت می کنند به ارائه خدمات می پردازد.

 4.( HabitForge (personal improvement

توانایی خودتان در انجام کارها را افزایش دهید! این سرویس بر اساس نظریه ای که می گوید اگر 21 روز مداوم کاری را انجام دهید، آن کار به یک عادت تبدیل می شود عمل می کند. این سرویس با استفاده از ایمیل کاری که می خواهید 21 روز انجام دهید را پیگیری کرده و در مورد آن از شما هر روز سوال می پرسد. پس از پایان موفقیت آمیز این 21 روز، ایمیل تبریکی به مناسبت این عادت جدید به شما ارسال می شود.

 5.( IFTTT (productivity

حتما سری به این سرویس بزنید! این سرویس با این هدف طراحی شده است که "اگر اتفاق xافتاد چه کاری انجام بده". به این ترتیب می توانید دستی به زندگی آنلاین خود به صورت اتوماتیک بکشید. IFTTTدر واقع دستیار آنلاین شما در اتوماتیک کردن فعالیت هاست.توسط این سرویس می توانید به طور مثال هر عکسی که در اینستاگرام دارید یا خواهید گرفت را به DropBoxمنتقل کنید، یا با آپیدت شدن RSSهر سایتی که مد نظرتان است ایمیلی برایتان ارسال شود. حتی می توانید از توییت هایی که favکرده اید به صورت هفتگی یک پست وبلاگ اتوماتیک داشته باشید!

 6.( Lost Photos (old-photos finder

در ایمیل خود چقدر عکس دارید؟ چقدر از عکسایتان را فراموش کرده اید ولی در ایمیل خود نسخه ای از آن را دارید؟ این سرویس به شما کمک می کند تا تمام این خاطرات تصویری را مجددا پیدا کنید. برنامه LostPhotosدرون ایمیل شما را جستجو می کند و تصاویرتان را پیدا می کند. شما می توانید این تصاویر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا از طریق ایمیل برای دیگران ارسال کنید. این برنلمه فعلا برای کاربران ویندوز رایگان بوده اما برای دارندگان مک 3 دلار هزینه بر می دارد.

 7.( MyPermissions (online privacy and data protection

سایت های اینترنتی به سرعت در حال رشد و تغییر هستند. این سایت ها گاهی از سایت دیگر سرویس می گیرند و گاهی هم سرویس ارائه می کنند که همه این ها مستلزم وصل شدن این سایت ها به یکدیگر هستند. این سایت گزارشی از سایت ها و سرویس هایی که شما در آنها عضو هستید و به هم متصل شده اند برایتان تهیه می کند.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0