معرفی گجت های برتر سال ۲۰۱۲ از نگاه مجله تایم

1392/5/15

ین دومین بار است که آیفون برترین گجت از نظر مجله تایم شناخته شده است. به جز شوالیه اپل، مکبوک پرو رتینا هم در این لیست ده تایی، توانست خود را در رده ششم جای دهد. نام دو دستگاه از شرکت اپل در سال ۲۰۱۲، نشان دهنده پشت سر گذاشتن یک سال خوب برای اپل است.
معرفی گجت های برتر سال ۲۰۱۲ از نگاه مجله تایم!

 

 امسال اپل با عرضه آیفون جدید خود، روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذراند، اما ظاهراً پس از خبر فروش آیفون ۵ در بیش از ۵۰ کشور دیگر و فروش خوب آن موفقیتی دیگر برای آیفون ۵ در جایی دیگر رقم خود. بهترین گجت سال ۲۰۱۲ چیست ؟ از نظر مجله تایم… بله، آیفون۵ !

آیفونی سبک، نازک و زیبا.به هر حال شما به خوبی از ویژگی های آیفون ۵ مطلع هستید. به غیر از آیفون ۵، دیگر اسمارت فون های خوب دیگری نیز وجود دارد، همانند رقیب اصلی آن، Galaxy S III. اما هنگامی که زیبایی، سخت افزار، نرم افزار این اسمارت فون را در کنار هم می بینیم، در واقع یک گجت بی همتا را مشاهده کردیم. در ادامه نگاهی می‌اندازیم به ده گجت حاضر در لیست مجله تایم:

 

iphone 5

 

Nintendo Wii U

 

Sony Cyber-shot RX100

 

Raspberry Pi Model B

 

Lytro

 

Apple 15” MacBook Pro with Retina Display

 

Microsoft Surface with Windows RT

 

Samsung Galaxy Note II

 

​Nest

 

Simple.TV

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0