8 گجت آینده اپل

1392/5/14

چکیده:
اپل همواره به خاطر محصولات فوق العاده اش مشهور بوده است و جای شگفتی نیست که در هر زمان که محصول جدیدی از اپل معرفی شده است طرفداران و کاربران محصولات اپل به طور بالقوه مشتاق به استفاده از محصولا ت جدید اپل بوده اند. اپل هنگامی که وارد بازار گجت شد توانست موقعیت و جایگاه مناسبی را برای خود در بازار بیابد و علت این امر بخاطر این است که تعدادی از استفاده کنندگان محصولات اپل مشتاق به استفاده از محصولاتی بودند که که در آینده با تکنولوژی اپل به بازار می آمد.
8 گجت آینده اپل

 

 

زمانی  که گجت و ابزارهای نو، ایده و مفهوم محصول  جدید را مطرح می کنند، طرفداران اپل مشتاق هستند که  محصولات  تولیدی را از تولید کننده محبوبشان اپل ببینند  . در اینجا با هم 8 مفهومی را که اپل در آینده ارائه خواهد کرد مرورمی کنیم:

 

1)     ماشین حساب OS :  این مفهوم به واقع ماشین حسابی خواهد بود که از  سیستم عامل مکینتاش بهره خواهد برد.

 

 

 

2)     رنگ آیفون: مفهوم این محصول  از طریق تکنولوژی پیشرفته تکامل نیافته است. اما این مفهوم نه تنها کیفیت بیشتری در نمایش رنگ را در اختیار کاربر قرار می دهد بلکه جذابیت های بیشتری را برای کاربر ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

 3)      تری بوک: این مفهوم برای کابرانی است که علاقمند به داشتن 2 صفحه نمایش هستند مطرح شده است. تری بوک یک صفحه نمایش بزرگ دارد که برای کاربر امکانات و راحتی بیشتری را فراهم می کند.

 


 

4)     آی شو: یک پروژکتور قابل حمل است که شما می توانید آن را از طریق آیفون تنظیم کرده و محتوای آن را با دیگران و در هر کجا به اشتراک بگذارید.

 

 

 

5)  آی پد اسلاید:  این نوع آی پید قابلیت کنترل تصاویر صفحه نمایش را در اختیار شما قرار خواهد داد تا  و تنظیمات رسانه ای بیرونی را برای ککاربر فراهم می کند.

 

 

 

 6)  آی رینگ: این نوع از ای رینگ یک ریموت کنترل بلوتوث دار در اختیارتان قرار می دهد که ابزاری همچون آی پئ ،آیفون و آی شو را بتوانید از راه دور کنترل نمایید. که شامل دکمه های نمایش و توقف و کنترل صدا می باشد.

 

 

 

7)     مجیک بوک: مجیک بوک یا کتاب جادویی  دارای صفحه کلیدی است که وقتی آن را لمس می کنید دکمه های آن بر جسته می شود.

 

 

8)     صفحه لمسی مک بوک: به واقع یک صفحه نمایش لمسی  OLED قابل انعطاف است .
 


این 8 مفهومی است که اپل قصد دارد به آن ها جلوه واقعیت ببخشد و از سوی دیگر کاربران اپل با اشتیاق اخبار ورود این محصولات به بازار را دنبال می کنند.

 

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0