استفاده از گوشی همراه برای نابینایان

1392/5/14

کیده:
Ray یک دستگاه موبایل مجتمع برای کمک به جامعه کم بینایان و نابینایان و خانواده آنها در امور روز مره زندگی می باشد. هدف Project-Ray پر کردن خلا موجود در دنیای دیجیتال برای نابینایان و کم بینایان با تکیه بر تکنولوژی های گوش های همراه هوشمند می باشد و تنها قابلیت مورد استفاده برای آنها مکالمه صوتی است. به علاوه آنها به یک سری از دستگاه های تخصصی که بسیار گران هستند وابسته اند.
 استفاده از گوشی همراه برای نابینایان

 

 

ویژگیهای فنی گوشی RAY

  • گوشی همراه RAY مبتنی بر سیستم عامل آندروید است
  • از پردازنده Snapdragon کوالکام بهره می برد
  • از قابلیت های تخصصی و رابط کاربری که برای چشم تعاملی طراحی شده پشتیبانی می کند.

 

 

راهنمای کاربری گوشی همراه RAY برای نابینایان

برای استفاده از این گوشی، کاربران هر بخشی از صفحه نمایش را لمس کنند آن بخش به شکل صوتی به آنها پاسخ می دهد و برای ناوبری لازم است با لمس چند انگشت روی صفحه نمایش مسیر خود را آغاز کرد.
این گوشی همچنین از لرزش و صوت برای بازخورد صفحه نمایش استفاده می کند و رابط کاربری شامل مجموعه ای غنی از سرویس ها شامل مکالمه، پیامک با قابلیت صوتی، ناوبری تشخیص صدا و لمس، سرویس های شبکه اجتماعی، دستیار کنترل، خواندن کتاب های صوتی و سایر سرگرمی ها پشتیبانی می کند.

 

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0