انواع رنگین کمان برای آیفون ۵

1392/5/11

تا پیش از به بازار آمدن آیفون ۵ مدل های بسیار متنوعی از این گوشی در اینترنت در دسترس همگان بود. هر چند به قدری عکس های آنها غیرواقعی بود که کسی باور نمی کرد اپل چنین گوشی را طراحی کرده باشد!
 
از طرف دیگر، مدل هایی روی نت مطرح بود که به دلیل جذابیت و زیبایی گوشی بسیار مورد توجه بود. به همین دلیل در این مقاله به بررسی مدل های متنوع iPhone۵ که تا به امروز با این نام روی اینترنت قرار گرفته، می پردازیم:
 
اولین مدل از گوشی های آیفون ۵ که تولید آن بسیار مورد توجه قرار گرفت و برای همگان جذاب بود، گوشی های تمام شیشه و شفاف آیفون بود البته این را هم باید بگوییم که ساخت چنین گوشی چندان عملی به نظر نمی رسید، ولی همین یک نمونه به دلیل خارق العاده بودن آن چنانچه به مرحله تولید می رسید می توانست مورد استقبال کاربران زیادی قرار گیرد.
 
برای بهتر تصور کردن چنین گوشی ای می توانید تصور کنید یک شیشه در دست دارید که می توانید smsهایتان را با آن ارسال کرده، ولی در عین حال می توانید هر آنچه را که پشت گوشی قرار دارد نیز مشاهده کنید. حتما متوجه شده اید که صفحه کلید این موبایل از نوع مجازی ولی در عین حال قابل لمس در نظر گرفته شد.
 
مدل دیگری از این گوشی که توسط استودیو NAK به تصویر کشیده شد، گوشی بسیار باریک، درخشنده و در عین حال زیبا که بسیار به شکل حقیقی آیفون نزدیک بود.
 
در این مدل پیش فرض شده کلید home در قسمت جانبی موبایل قرار داشت، یعنی روی حاشیه گوشی در نزدیکی دیگر دکمه های صدا طراحی شده بود.
 
همین جابه جایی مکانی این دکمه باعث بیشتر شدن فضا برای ساخت صفحه نمایش شد، چرا که کل قسمت جلوی موبایل را صفحه نمایش تشکیل می داد.
 
علاوه بر این، کمپانی NAK مدل دیگری برای گوشی اپل در نظر گرفته بود که این مدل های جدیدتر دارای تنوع رنگ بسیار زیادتری بود.
 
آیا به نظر شما جذاب تر نیست اگر آیفون در رنگ های دیگری بجز سیاه و سفید در دسترس قرار گیرد؟ در صورت تولید چنین گوشی، کاربران زیادی از آن استقبال می کردند.
 
یکی دیگر از مدل های بسیار مطرح از iPhone۵ مدل موش جادویی است. این گوشی که به رنگ سفید طراحی شده دارای انحنای بسیار زیادی در قسمت بالا و پایین است.
 
هر چند این قوس مربوط به قسمت پشت گوشی در نظر گرفته شده و در قسمت جلوی آن صفحه نمایش کاملا صاف و مسطحی قرار دارد، ولی از نظر دیگر طراحی ها، این گوشی کاملا مشابه دیگر اپل ها دارای همان لوگو و دیگر مشخصات در قسمت پشت آن است.
 
این گوشی توسط یکی از طراحان کمپانی Ciccarese Design ساخته و روی اینترنت قرار گرفت که بر اساس نظر کاربران می توانست در صورت حقیقی بودن فروش بسیار زیادی داشته باشد.
 
مدل دیگری از این گوشی که به گوشی های ۴ میلی متری معروف است توسط کمپانی Alternative Industries طراحی شده، این گوشی بسیار مشابه مدل حقیقی iPhone۵ ساخته شد.
 
جنس ماده اولیه برای ساخت این گوشی از مواد نشکن در نظر گرفته شده، به همین دلیل در صورت افتادن این گوشی روی زمین احتمال شکسته شدن آن بسیار کم است.
 
در ضمن این گوشی به نوعی طراحی شده که چنانچه با آن کار نکنید یعنی برنامه ای روی گوشی باز نباشد، به آسانی می توانید از هر طرف آن طرف دیگر گوشی را مشاهده کنید چرا که در این حالت، تمام شیشه ای به نظر می رسد.
 
علاوه بر اینها، مدل دیگری از آیفون طراحی شد که برگرفته از مدل های اولیه آیفون یا همان iPhone first بود.
 
 
این گوشی مشابه همان مدل های اولیه دارای انحنا و قوس در قسمت بالا و پایین پشتش است.
 
علاوه بر این جنس پشت این گوشی از مواد فلزی ساخته شد، با این حال و در صورت تولید این گوشی، به احتمال زیاد مورد توجه کاربران زیادی قرار خواهد گرفت.
 
یکی دیگر از زیبایی های این گوشی مربوط به پورت هدفون آن است که به سبب فرورفتگی و انحنای خاص آن از گوشی های iPhone ۴S کمی جذاب تر به نظر می رسد.
 
 
گوشی iPhone ۵ LM که یکی دیگر از پرطرفدارترین گوشی ها از دید کاربران اعلام شد، در حقیقت از فلزات مایع طراحی شده بود. این گوشی که به رنگ مشکی ساخته شده، به زیبایی ظاهری آیفون۴ است.
 
 
هر چند به دلیل گران بودن چنین فلزاتی برای ساخت گوشی، کمپانی اپل در ساخت آیفون ۵ حقیقی از مواد دیگری استفاده کرد.
 
 
گوشی های بسیار شگفت انگیز از iPhone ۵ را که با لنز های قابل تعویض طراحی شده، می توانید در عکس مشاهده کنید البته این طراحی بسیار عجیب گوشی آیفون را به یک دوربین عکاسی شبیه کرده تا به یک گوشی! به همین دلیل کاربران بسیار کمی از این طراحی استقبال کرده و بیشتر کاربران این گوشی را مورد انتقاد قرار داده اند.
 
یکی از این انتقادها لنز بسیار بزرگ آن بود که باعث افزایش وزن و حجم آیفون می شود و شکل ظاهری این گوشی نیز نامتعادل به نظر می رسد.
 
علاوه بر این، چنانچه شما این لنز را از روی موبایل جدا کنید، با حفره بسیار بزرگی روی قسمت پشت آن مواجه می شوید که چندان زیبا نیست.
 
در ضمن لوگوی کمپانی اپل در پایین ترین قسمت گوشی، یعنی پایین تر از لنز آن قرار داد شده و قطر گوشی همانند گوشی های اولیه اپل بسیار نازک و کم است.
 
 
در نهایت غیرواقعی ترین مدلی که تا به حال برای آیفون ۵ در نظر گرفته شده، مربوط به کمپانی Ciccarese Design است که ساخت این گوشی چندان عملی به نظر نمی رسد.
 
 
این گوشی که مانند خرچنگ ساخته شده، برای انجام کار با آن حتما باید روی پشت دست قرار گیرد البته برای ثابت قرار گرفتن این گوشی روی پشت دست، قسمت های مختلف آن در قسمت زیرین دست باید به یکدیگر متصل شوند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0