بزرگترین اشتباه تاریخ سیستم بانکی یک مرد ۵۶ ساله را ثروتمندترین فرد جهان کرد

1392/5/5

”کریسرینولدز” شهروند آمریکایی ۵۶ساله در مدت ده سال از سیستم PayPal برای پرداخت خرید آنلاین استفاده می‎کرد. او یک کاربر معمولیاین سیستم است و بیش از ۱۰۰دلار در ماه خرج نمی‎کند. بنابراین وقتی که این فروشنده‎یقطعات خودرو یک ایمیل از شرکت ایمیل دریافت کرد، شوکه شد.

در این نامه گزارش شد که به حساب او یک مبلغ باور نکردنی پول معادل ۸۰۰ ۵۴۷ ۳۶۸ ۷۲۰ ۲۳۳ ۹۲ دلارواریز شد. بنابراین کریس رینولدز در آن موقع نه فقط یک مولتی میلیاردر بلکهثروتمندترین مرد جهان شد.

چندی بعد، مرد دوباره وارد حساب خود در سیستم PayPal شد و دوباره بسیار تعجب کرد. معلوم شد که اینمبلغ از حساب او حذف شده است. شرکتی که به طور ناگهانی یک آمریکایی را خوشحال کردهبود، مشکل فنی را برطرف ساخت.

رینولدز در حال حاضر فقط می‎تواند خیال کند برای مدتیکوتاه ثروتمندترین   فرد جهان بوده است. خود شرکت از توضیح درمورد ثروت ناگهانی و کوتاه مدت کریس رینولدز خودداری می‎کند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0