آیا سونی مشغول ساخت محصولی انقلابی برای تحول در سیستم دوربین تلفن های هوشمند است ؟

1392/5/4

درکنار تمام شایعات و اطلاعاتی که این روزها از شرکت ها لو می رود، از ژاپن هماطلاعات هیجان انگیزی مخابره شده است. طبق گزارش وبلاگ SonyAlpha Rumors ، سونی در حال تولیدمجموعه لنزی است که درون خودش سنسور و باتری مجزا دارد!

 

این لنزها طوری طراحی شده اند که بر روی تلفن های هوشمند سوار می شوند و از طریق Wi-Fi و NFC به تبادل اطلاعات می پردازند. شنیده شده که کیفیت لنز ها و سنسور آنها برابر با دوربینRX100Mll سونی است که می تواند تصاویری فوق العاده راشکار نماید.

 

دوربین RX1 کامپکتFull-Frame، یا سری بدون آینه NEX، همگی از تجربیات متفاوتی هستند که سونی در چند وقت اخیر در بازار دوربین ها به کار بسته است، اما محصول جدید این شرکت، بی شک شاخه ای جدید را در صنعت عکاسی و تلفن های همراه به وجود می آورد.

 

وقتیکه بحث محصولی اینچنین متفاوت مطرح می شود، باور کردن شایعات پیرامون آن کمی سختاست، اما وبلاگ SAR سابقهای روشن در این زمینه دارد و پیش از این نیز با اطلاعاتی که لو داده، نشان داده کهمی توان به منابع موثقش در داخل ساختار سونی، اعتماد کرد. به هر ترتیب برای پی بردن به صحت این شایعه، فعلا کاری به جز صبر کردن از دستمان بر نمی آید.

 

شمادر رابطه با این محصول چه نظری دارید؟ سؤال هایی مانند سرعت انتقال بین لنز وموبایل، عمر باتری و یا بحث ارگونومی در طراحی را چگونه پاسخ می دهید؟
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0