آبدیت نقد و بررسی دوربین کانن IXUS 255 HS

1392/5/1

دوربین کانن IXUS 255 HS یک دوربین دیجیتال و کامپکت جدید از خانواده IXUS کانن می باشد. ویژگی های مهم این دوربین کوچک IXUS 255 HS و کامپکت کانن سنسور CMOS دوازده مگاپیکسلی لنز واید با قابلیت 10X زوم اپتیکال، ضبط ویدیوئی Full HD، صفحه نمایش LCD سه اینچی و قابلیت اتصال Wi-Fi داخلی می باشد. قیمت این دوربین برابر 99/199 پوند یا 99/229  دلار می باشد.
 
 
مشخصات و کاربرد دوربین IXUS 255 HS
 
در بازار گسترده دوربین های کامپکت دیجیتال، بسیاری از دوربین های ارائه شده تنها به منظور رقابت و پیشی گرفتن از رقبا تولید می شوند. به همین خاطر عموماً آنچه در جعبه یک دوربین کامپکت مشاهده می کنید آنقدرها خاص به نظر نمی رسد. اما به محض باز کردن جعبه دوربین عکاسی کانن IXUS 255 HS ، قضیه به گونه ای دیگر است. خطوط منحنی بکار رفته روی بدنه زیبای دوربین دیجیتال کانن IXUS 255 HS تنها در محل قرار گرفتن دکمه ها و موقعیت LCD آن شکسته شده اند. لنز آن هم کمی این خطوط زیبا را شکسته است که البته با داشتن 10X زوم اپتیکال در این بدنه کامپکت و زیبا، حرفی برای گفتن نخواهد ماند. ویژگی‌های جالب و متعدد فراوانی در دوربین عکاسی IXUS 255 HS به چشم میخورد که قابلیت  HS یا حساسیت بالای معروف دوربین های کانن از جمله آنها می باشد. در واقع با ترکیب سنسور قوی با پردازشگر توانای بکار رفته امکان عکاسی در نور کم به خوبی فراهم می شود .
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0