برق گرفتگی یکی دیگر از کاربران آیفون در چين و فرو رفتن وي به حالت کما !

1392/4/29

چند روز پیش بود که خبر رسید یکی از کاربران اسمارت فون آیفون ۵ بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داده است. حال خبر می رسد که مورد مشابه دیگری نیز روی داده، با این تفاوت که این کاربر دارای اسمارت فون آیفون ۴ بوده و خوشبختانه زنده است.


 این شخص هم هنگامی که اسمارت فون خود را برای شارژ شدن به برق متصل کرده بوده دچار این حادثه شده است. Beijing Wan Bao گزارش می دهد که یک مرد چینی ۳۰ ساله با نام Wu Jiantong بعد از دریافت شوک الکتریکی در بیمارستان بستری شده است. همانطور که عنوان شد، این دومین مورد در ماه جاری می باشد که در هنگام شارژ شدن آیفون دچار برق گرفتگی شده اند.

خوشبختانه خواهر این شخص در محل حاضر بوده و جان وی را نجات داده است. پزشک معالج وی تایید نموده که این شخص بر اثر دریافت شوک الکتریکی به این وضعیت افتاده است. لازم بذکر است که این شخص هم اکنون در حالت کماست و در بخش ICU بستری می باشد. موضوع مهم استفاده این شخص از یک شارژر غیر اصلی می باشد، بدین معنی که این کاربر از شارژر اصلی که توسط اپل تولید شده استفاده نکرده است.


تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0