ماشین فروش خودکار با چاپ سه بعدی(Dreambox)

1392/4/29

تصور کنيد. اگر يک پرینتر سه بعدی در خانه داشتيد می توانستيد در يک چشم بر هم زدن از چيزی که احتیاج دارید را پرینت کنید. اما از آنجا که این پرينتر ها گران هستند فعلا خرید يکی از آنها برای خانه چندان معقول نیست. 
 
حالا قرار است يک ماشین فروش خودکار سه به بازار بیاید. آنچه در تصویر مشاهده می کنيد یک ماشين فروش خودکار است که به یک پرینتر سه بعدی مجهز است و Dreambox نام دارد. 
عملکرد اين ماشین به این گونه است که مشتریان به یک نرم افزار ابری(تحت کلود) متصل می شوند. مدل سه بعدي جسم مورد نظرشان را به این ماشین می دهند. سوژه توسط پرينتر سه بعدی اين ماشین پرینت شده و در یک محفظه قابل قفل شدن قرار می گیرد. سپس دستگاه با ارسال یک پيغام متنی مشتری را از آماده شدن جسم سفارشی خود آگاه می کند. 
 
کافی است مشتری به نزديک ترین ماشین فروش خودکار سه بعدی موجود در منطقه مراجعه کرده و قفل محفظه را با یک کد مخصوص باز کرده و محصول پرینت شده را از ماشین تحویل بگيرد. 
 
در حال حاضر اين ماشین فروش خودکار، جنس محصولات خود را با مواد بيوپلاستيک، نایلون، چوب و ABS تهیه می کند. قرار است دریم باکس پس از طی کردن مراحل آزمایشی به صورت انبوه وارد بازار شود و به تولید سه بعدی محصولات مختلف بپردازد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0