آشنایی با فکس پاناسونیک 701

1392/4/17

عملکرد کپی پیشرفته :

 این مدل فکس هر ویژگی را که شما برای گرفتن کپی به آن نیاز دارید در یک دستگاه برای شما فراهم کرده و با قابلیت بزرگنمایی ،طیف وسیعی از عملکرد یک کپی پیشرفته را امکان پذیر می نماید.


 حافظه ی 28 صفحه ی در صورت نبود کاغذ :

این سیستم می تواند تا 28 صفحه از اسناد را جهت دریافت ، در حافظه داخلی خود ذخیره کند تا در مواقعی که کاغذ در دستگاه وجود نداشت مدارک دریافتی از دست نرود.


 کلید هدایتگر برای بهره برداری آسان:

کلید هدایتگر به شما اجازه می دهد تا شما به راحتی حجم و سطح رینگ را کنترل کرده و همچنین به عنوان راهنمای تلفن وشماره گیر و نیز دیگر عملکردهای پیشرفته از آن استفاده کنید.


 امکان ارسال فکس متوالی :

این دستگاه قادر است به صورت متوالی یک فکس مشابه را به  20 موقعیت مختلف ارسال کند و دیگر نیاز نیست زمان زیادی رابرای ارسال کاغذ ها به صورت تک تک سپری کنید.


 صفحه نمایش 2 سطری :

نمایشگر این دستگاه دو سطری بوده و محتویات حافظه ،نوع عملکرد ، ساعت و اطلاعات مربوط  به تماس (نام و شماره تلفن) را برای شما به نمایش می گذارد.


حافظه 25 صفحه ای جهت ارسال فکس :

محفظه یی که در این دستگاه برای ارسال فکس  در نظر گرفته شده دارای ظرفیت 25 صفحه ای است و می توان یک سند 25 برگی را به صورت متوالی ارسال نمود.


دفترچه تلفن 100 شماره ای :

این مدل دارای ظرفیت ذخیره 100 نام و شماره در دفترچه تلفن خود بوده و با ثبت این اطلاعات می توانید به راحتی و بدون شماره گیری ، با شماره ی مورد نظر خود تماس گرفته و مدارک مربوطه را برای آنها ارسال کنید.


از دیگر ویژگی های این فکس پاناسونیک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- قابلیت سیستم CID

- بلندگوی دیجیتال

- سرعت چاپ 4 صفحه در دقیقه

- تغذیه خودکار 10 برگی جهت ارسال فکس و کپی

- قابلیت ECM  (حالت تصحیح خطا)

- ظرفیت 50برگی کاغذ درمحفظه دستگاه

- اسکن سریع

- اسپیکر دیجیتال

- سرعت ارسال فکس  14.4 Kbps

- ورودی تلفن جانبی

- وزن  3.5 Kg
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0