روزانه بیش از نیم میلیون کاربر جدید به فروشگاه آیتونز اپل می‌پیوندند

1392/4/17

روزانه بیش از نیم میلیون کاربر جدید به فروشگاه آیتونز اپل می‌پیوندند

اپل به تازگی اعلام نموده است که فروشگاه موسیقی آیتونز، اکنون میزبان 575 میلیون کاربر است. «هوریس ددیو» از شرکت آسیمو خاطر نشان کرد که به طور متوسط روزانه چیزی بیش از 500 هزار کاربر جدید نیز در این فروشگاه ثبت نام می‌کنند.

اگر روند فعلی اضافه شدن کاربران جدید به فروشگاه آیتونز به همین منوال پیش رود، اپل می‌تواند 100 میلیون کاربر جدید را تنها تا پایان سال 2013 میلادی به تعداد کاربران فعلی فروشگاه خود اضافه نماید. ددیو همچنین اضافه کرد که با افزایش تعداد کاربران در این سرویس، درآمد حاصل از آن، از میانگین درآمد چند سال اخیر، پیشی گرفته و سود سرشاری را به جیب اپل روانه خواهد کرد. وی تشریح کرد که اکثر کاربران این سرویس با خرید موسیقی و سایر محصولات موجود در این فروشگاه، به طور میانگین، هرماه چیزی در حدود 3,20 دلار پول به جیب اپل واریز می‌کند.

با این شرایط، به نظر نمی‌رسد که اپل دوران سختی را سپری کند؛ این کمپانی می‌تواند به طور متوسط، ماهیانه بیش از 2 میلیارد دلار فقط از طریق این فروشگاه، درآمد کسب کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ چرا هر روز این تعداد از کاربران به عضویت فروشگاه آیتونز در می‌آیند؟

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0