motorola moto X

1392/4/17

تبلیغ موتورلا برای Moto X: «اولین تلفن هوشمند دنیا که می‌توانید آن را خودتان طراحی کنید»

طی ماه‌های اخیر اطلاعات بسیاری در باره تلفن Moto X موتورلا به بیرون درز کرد و تقریبا مورد مخفی برای آن باقی نمانده است. حال خود موتورولا وجود آن را با یک آگهی تبلیغاتی تایید نموده و در آن ذکر کرده که Moto X در امریکا تولید می‌شود و در ماه می وارد بازار می‌گردد. اما نکته قابل توجه‌ای در این آگهی وجود دارد که به قابلیت سفارشی شدن تلفن جدید موتورولا اشاره شده است.

Moto X تلفن جدید موتورولا است که در امریکا ساخته می‌شود و کاربر قادر به تغییر طراحی آن براساس سلیقه و میل خود است. هنوز دقیقا مشخص نیست که منظور موتورلا از سفارشی سازی تلفن چیست و کاربر چطور قادر خواهد بود تا آن را سفارشی کند. حتی مشخص نیست که این سفارشی سازی تا چه حد خواهد بود و به عنوان مثال امکان تغییر در مشخصات فنی تلفن نیز وجود خواهد داشت یا خیر.

تبلیغ جدید موتورلا در رسانه‌های مختلف امریکا از جمله نیویورک تایمز، واشنگتون پست و وال استریت ژورنال منتشر شده است. در این آگهی لوگوی موتورولا به شکل تازه‌ و رنگی نمایش داده شده.

احتمال آن وجود دارد که کاربر قادر باشد تا بصورت آنلاین رنگ و طراحی قاب گوشی را سفارشی کند و شاید هم موتورلا پا را از این فراتر نهانده باشد و امکان سفارش تلفن با سخت افزار بالاتر را در اختیار کاربر قرار دهد. به هر حال انتظار می‌رود به زودی از این تلفن جدید موتورولا پرده برداشته شود.

تگ ها