رونمایی رسمی از اولترابوک های فوق باریک ایسر

1392/4/12

 شرکت ایسر این اولترابوک را همراه با اولترا بوک دیگری به نام Timeline Ultra رسما معرفی کرده است. این لپ تاب جزو سری TimelineX ایسر است. از نظر مشخصات شباهت زیادی بین این مدل و ایسر S3 سال گذشته این شرکت وجود دارد و البته ۲ میلی متر از آن نازک تر است.
در نگاه از نزدیک نیز طراحی آن شما را یاد مک بوک ایر و سری 9 لپ تاپ های سامسونگ می اندازد.نکته جالب پورت های این لپ تاپ (اچ دی ام آی، یو اس بی 3.0 و تاندربولت) هستند که توسط یک درب هوشیار پوشیده شده اند تا سطح یک دستی در کنار لپ تاپ داشته باشیم. این پوشش مانند ماشین های گران قیمت با زدن یک دکمه باز می شود. (عکس زیر).اولترا بوک های دوم Timeline Ultra نام دارد. تایم لاین اولترا ها با اندازه های ۱۴ و ۱۵ اینچ عرضه شده اند و تقریبا می توان آنها را لپ تاپی عادی نامید. این سری دارای امکاناتی مانند درایو نوری و گرافیک جدا نیز هستند.
بطور کلی سری TimelineX در چند سال اخیر مرتب باریک تر و سبکتر شده اند تا اینکه امسال رسما به دسته اولترابوک ها وارد شدند. این ورود را مدیون بهبود در عملکرد و عمر باتری خود هستند. تایم لاین اولترا با ۲۰ میلی متر ضخامت، مشخصاتی مشابه به اسپایر S5 دارد و به گفته ایسر عمر باتری آن ۸ ساعت است.ایسر S5 و تایم لاین اولترا هر دو دارای Always Connect Technology جدید ایسر هستند. این تکنولوژی رقیبی برای آی کلود اپل محسوب می شود. به علاوه این دو با داشتن Acer Green Instant On به سرعت ۱.۵ ثانیه از حالت خواب بیدار می شوند (wake-from-sleep).
تگ ها