دو پنجره برای دو دنیای مختلف

1392/4/12

دو پنجره برای دو دنیای مختلف

شما دوست دارید پنجره و پرده خانه چگونه باشد؟ چیزی که در تصویر پایین می بینید پرده ای است که در مقابل پنجره نصب می شود و هنگامی که آن را پایین می کشید نور را از میان صدها منفذ کوچک و بزرگ عبور می دهد تا تصویری زیبا از یک منظره نورانی داشته باشید.

انگار که در شب هستید و مشغول نگاه کردن به ساختمان ها در نور خیابان. این پرده های جالب را می توانید با قیمت گران ۷۵۹ دلار داشته باشید.اما اگر به دنبال یک فناوری پیشرفته تر می گردید شاید دلتان بخواهید این پنجره سامسونگ را امتحان کنید. این پنجره در واقع یک نمایشگر غول پیکر شفاف ۴۶ اینچی است که نقش پنجره خانه را بازی می کند و در عین حال یک نمایشگر عالی تمام عیار هم هست.
بنابراین به کامپیوتر خانه متصل شده و اپلیکیشن های مختلف، تصاویر، نرم افزارها و… را هم روی خودش نمایش می دهد و البته لمسی نیز هست.دقیقا مانند چیزی که در فیلم ها تخیلی دیده می شود. البته فعلا سامسونگ آن را فقط برای نمایشگاه نشان داده و خبری از تولید انبوه و ارایه این پنجره به بازار نیست.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0