نسخه تجاری مرورگر فایرفاکس به زودی عرضه می شود

1392/4/11

بنیاد موزیلا می گوید برنامه های خود برای عرضه نسخه ای تجاری از مرورگر فایرفاکس برای استفاده در شرکت های تجاری را گام دیگری به پیش برده است .
 به نقل از کامپیوترورلد، با استفاده از این نسخه می توان نحوه استفاده کارکنان یک شرکت از اینترنت و دیگر منابع موجود در شبکه را مدیریت کرد و تمامی فعالیت های آنان را تحت نظر گرفت، کاری که تاکنون از طریق نرم افزارها و برنامه های مجزا انجام می شد .این نسخه از فایرفاکس که با نام کاملا متفاوت Extended Support Release (ESR) عرضه می شود با سرعتی کمتر در مقایسه با نسخه فعلی این مرورگر به روز خواهد شد که تنها برای استفاده کاربران خانگی و عادی ساخته شده است؛ هدف از این کار آن است که بخش های آی تی در هر اداره از فرصت کافی برای آزمایش، بررسی و سازگار شدن با فایرفاکس تجاری برخوردار باشند .
Firefox ESR که تاکنون تنها در مرحله آزمایشی بوده فعلا به مرحله عمل رسیده، ولی هنوز مشخص نیست استفاده عملی از آن چه زمانی ممکن می شود؛به روزرسانی این نسخه از مرورگر یاد شده هم سالی یک بار انجام می شود؛ این کار هم بیشتر بر روی عرضه وصله های امنیتی متمرکز بوده و به گونه ای انجام می شود که استفاده از افزونه های نصب شده را دچار اختلال نکند .
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0