کنترل ویندوز 8 با چشم، توبی را دریابید

1392/4/11

ویندوز 8 با رابط کاربری دل ربا و پشتیبانی از سیستم های تاچ برای سال ۲۰۱۱ عالی بود. اما اکنون سال ۲۰۱۲ است و تنها چیزی که می خواهم قبل از مرگم داشته باشم، توبی (Tobii) است. شرکتی که دارد به داستان های تخیلی واقعیت می بخشد: شما می توانید ویندوز ۸ را با چشم تان کنترل کنید! این کار واقعا و دقیقا همان طور که انتظار دارید انجام می شود. زمانی که به هر قسمتی از مونیتور نگاه می کنید، بلافاصله سیستم نیز متوجه شده و نشان گر را به آنجا می برد. این عااااالللیست و من شخصا هیچ گاه این چنین تحت تاثیر تکنولوژی قرار نگرفته ام!

وقتی اولین بار توبی را دیدم، فکر نمی کردن این قدر خوب کار کند. انتظار چیزی بسیار ابتدایی تر را داشتم. واقعا آن هر جور که شما نگاه می کنید، کار می کند و اینگونه ویندوز ۸ را کنترل خواهید کرد. به همین راحتی. بله! به همین دلیل این تکنولوژی عالی است. این تکنولوژی به آسانی نگاه کردن به یک شخص است، فقط لطفا کمی تصور کنید، کافی است ساپورت فرامین صوتی و هوش مصنوعی ای چون سیری نیز به آن اضافه شود تا تمامی چیزهایی که در فیلم های علمی تخیلی می دیدیم، جامه حقیقت بپوشند!ابزار کنترل چشم توبی شبیه به یک هرم شیشه ای است و قابلیت اتصال به لپ تاپ را دارد. این ابزار به طرز غیر قابل باوری دقیق عمل می کند. توبی قبل از شروع نیاز به کالیبره شدن با فرد استفاده کننده دارد. اما پس از این کار شما را غرق حیرت می کند و از دقت آن تعجب زده خواهید شد. توبی عزیز هرگز حتی به اندازه چند پیکسل هم هدف چشم مرا اشتباه نکرد. سرعت آن نیز عالی بود و قبل از اینکه بگویم چشم ام را به کجا دوخته ام، مکان آن را تعیین می کرد. علاوه بر این، توبی کنترل کاملی روی تمام کنترل های لمسی ویندوز ۸ دارد.


تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0