7 روش برای تبدیل جا کلیدی به ابزاری کارآمدتر از کمربند بتمن

1392/4/11بدون اینکه ثروت بیکران یک شرکت سرمایه گذاری یا بانک را در جیبتان داشته باشید، شما هم می توانید مجموعه ای کاربردی و مفید حتی بهتر از کمربند بتمن برای خودتان بسازید. تازه وقتی داستان جالب تر می شود که این کار را تنها با تجهیز جا کلیدی تان به چند ابزار کوچک انجام می دهید و نیازی به تجهیزات و کمربند گرانقیمت و استثنایی بتمن ندارید.


Gerber Artifactدر برخی مواقع هیچ چیز ضروری تر از یک چاقو نیست که به جاکلیدی تان آویزان شده باشد. و به گمانم هیچ چیز بیشتر از چاقوی جمع و جور Artifact از شرکت گیربر نتواند نیازهای حداقلی شما را به بهترین شکل پاسخ گوید. به لطف مجموعه ای از ابزارهای تاشدنی، می توانید از این چاقو برای باز کردن پیچ، باز کردن درب بطری، بریدن، اهرم کردن و ... استفاده کنید. این گجت جذاب و همه کاره را می توانید به قیمت ۱۲ دلار خریداری کنید.

Bushnell BackTrack Pointاحتمالا می خواهید بگوید که همه موبایل های امروزی جی پی اس داخلی دارند و شما هیچگاه نیازی به این ابزار نخواهید داشت. اما دقت کرده اید که اغلب نقشه های جی پی اس موبایل برای کار به شبکه اینترنت نیاز دارند؟ گذشته از آن، هنگام جا گذاشتن موبایل یا گیر افتادن در مکانی که شبکه آنتن نمی دهد چه خواهید کرد! حال بگذریم که باتری موبایل هم خود معضل دیگری است. اما این دستگاه جی پی اس کوچک و ساده می تواند همیشه به دسته کلید آویزان بوده و در مواقع ضروری به دادتان برسد.

متاسفانه بر روی این گجت امکان مشاهده نقشه را ندارید، اما می توانید به راحتی مقر امن یا مکان شروع حرکت را درون آن علامت گذاری کنید تا هنگام برگشت به راحتی شما را به مقصد برساند. البته باید ۹۲ دلار برای این جاکلیدی کارآمد هزینه کنید.

Swiss+Tech 7-in-1ابزار اورژانس BodyGard شاید یک انتخاب بی مورد و به درد نخور به نظر برسد. اما مطمئنا هنگامی که درون یک اتومبیل شعله ور یا در حال سقوط گیر بیافتید و کمربندتان باز نشود، درها هم قفل شده باشند؛ به اهمیت آن پی خواهید برد. پین مستحکم آن به راحتی می تواند شیشه پنجره اتومبیل را شکسته و مفری برای تان درست کند. تیغه ویژه آن هم به راحتی از پس بریدن الیاف ضخیم همچون کمربند ایمنی اتومبیل بر می آید.

BodyGard همچنین به یک فلاش چشمک زن بسیار قوی مجهز است که نور آن دوبرابر فلاشرهای جعبه کمک های اولیه است‫.‬ همچنین بر روی آن یک آژیر قدرتمند قرار داده شده که نیروی های امداد بتواند شمار را راحت تر پیدا کنند‫.‬ البته یک کاربرد جالب دیگر این گجت قطب نمای کوچک آن و امکان کنترل فشار باد تایرهای ماشین تان است‫!‬ و همه اینها تنها ۳۰ دلار‫.‬ البته قبلا هم نمونه ساده تری از این ابزار را در نارنجی معرفی کرده بودیم.

فندک ضدآب FireStashآتش برای انسان غارنشین اهمیت بسیار فراوانی داشته است، و البته در زندگی امروزی هم جایگاه ویژه ای دارد. و حالا یک گجت ساده برای هر جاکلیدی، تا همیشه نور، گرما و توانایی ایجاد حریق را به همراه داشته باشید. FireStash همانند مدل مینیاتوری از یک فندک Zippo است، اما باید از حلقه لاستیکی نئوپرین آن متشکر باشیم که این ابزار را ضدآب نموده است.

با این ابزار کوچک دیگر در جنگل های بارانی و در کنار رودخانه های خروشان نگران چگونگی روشن کردن آتش نیستید. آن هم فقط با ۱۱ دلار. البته اگر می خواهید برای یک آتش افروزی حسابی آماده شوید، پیشنهاد می کنم هفت ابزار ویژه آتش افروزی نارنجی را ببینید.

آچارفرانسه جیبی Swiss+Tech Transformerاگر اهل کارهای فنی و حل مشکلات کوچک دور و اطراف تان باشید، حتما یک جعبه آچار کوچک در خانه و صندوق ماشین تان دارید. شرط می بندم که یکی از ابزارهای اصلی درون آن هم آچار فرانسه است. خب نظرتان درباره این ابزار ریز شرکت Swiss+Tech چیست؟ یک آچار فرانسه مینیاتوری همیشه در جیب تان باشد. شاید به هر پیچی نخورد و نتواند پیچ های چرخ اتومبیل تان را باز کند، اما هنگام کارهای تعمیراتی و حل مشکلات کوچک در خانه و ماشین که به آچار نیاز پیدا می کند، حسابی کارایی دارد. این ابزار کوچک همچنین دارای یک قیچی، پیچ گوشتی و درباز کن بطری است. حل مشکل و راه اندازی کارها تنها با ۱۵ دلار قابل انجام است.

چراغ قوه LED قابل شارژ Photon ReXحالا دیگر دسته کلیدتان حسابی سنگین شده! اما مطمئنا جای یک چراغ قوه قوی و پرنور روی آن خالی است. این گجت نورانی، برای روشن کردن راه شما از چهار LED استفاده می کند. درون آن هم یک باتری کوچک AA قابل شارژ قرار دارد که می توان با شارژر بسیار کوچک همراه گجت، آن را شارژ کرد. ۳۰ دلار.

اسلحه جیبی ده سانتی متریخب خرید این یکی شاید کمی سخت باشد. یا اینکه در هر مکانی نتوانید آن را به همراه داشته باشید. این کلت مینیاتوری اروپایی با دو گلوله ۶.۴ میلیمتری می تواند شما را از بسیاری موقعیت های خطرناک نجات دهد. شاید خیلی کوچک به نظر برسد، اما اگر درست هدف گیری کنید حتی ممکن است گلوله های آن کشنده هم باشند. البته در نبرد با زامبی ها و خون آشام ها امید چندانی به این آویز کلیدها نبندید، بلکه به دنبال تهیه چنین زرادخانه ای باشید. البته با کلت ۱۰ سانتی متری جیبی، کسی معمولا به شما شک نکرده و اغلب آن را با یک فندک ساده اشتباه می گیرند. البته قیمت و شیوه خرید این گجت مهلک هم نامشخص است.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0