تبلت ویندوز 8 اچ پی تا پایان سال میلادی وارد بازار می شود

1392/4/11

ز سال گذشته می دانیم که اچ پی بعد از شکست در پروژه تبلت وب او اس قصد دارد سراغ ساخت تبلت های ویندوز 8 برود. حالا خانم ویتمن مدیر عامل اچ پی می گوید آینده درخشانی در مقابل این شرکت است. هر چند مدتی طول می کشد تا این شرکت خودش را بازسازی کند. اما طی دو الی سه سال آینده شما شاهد یک اچ پی جدید خواهید بود.

به گفته مدیرعامل این شرکت، اچ پی در آینده بیشتر برای پردازش ابری، امنیت و ابزارهایی که به مدیریت اطلاعات کمک می کنند شناخته خواهد شد.او همچنین تایید کرد که تا پایان امسال تبلت ویندوز 8 اچ پی وارد بازار خواهد شد. تبلت قبلی این شرکت به نام تاچ پد تنها دو ماه بعد از ورود به بازار به خاطر استقبال کم و مشکلات مختلف با توقف تولید مواجه شد و ضرر بزرگی را متوجه اچ پی کرد.

حالا مدیرعامل جدید معتقد است اچ پی باید در تحول جدید تشکیلات اقتصادی مهم را هدف بگیرد و شاید این به این معنی باشد که این شرکت را کمتر در بازار مصرفی و کاربران عادی ببینیم؟
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0