ChatOn،اپلیکیشن جایگزین پیامک

1392/4/11

با توجه به مشکلات برنامه های پیش فرض پیامک موبایل های هوشمند، تا به حال اپلیکیشن های متعددی برای جایگزینی سیستم SMS و MMS تلفن های همراه عرضه شده است. بعد از چندی این بازار چنان فراگیر شد که کمپانی اپل اپلیکیشن رسمی خود با نام iMessage را برای این کار تولید و به صورت پیش فرض همراه محصولات خود عرضه کرد.بعد از این اقدام اپل، شرکت سامسونگ نیز اپلیکیشن مخصوص خود برای این کار را تولید و همراه گوشی های خود عرضه کرد. نام این اپلیکیشن ChatOn است. در این برنامه شما امکان فرستادن عکس، متن، ویدیو، صوت، نقاشی و ... را به رایگان و از طریق اینترنت دارا هستید. امکان چت گروهی، مشاهده آمار میزان ارتباط با دوستان و ... نیز از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن هستند.

بر خلاف اپل که اپلیکیشنش را منحصرا برای محصولات خود تولید کرده، سامسونگ در ابتدا این برنامه را برای سیستم عامل های بادا و اندروید به بازار روانه کرد و سپس نسخه iOS آن را نیز به رایگان در اپ استور قرار داد. با توجه به ذات این گونه برنامه ها که نیاز به ارتباط کاربران با یکدیگر دارند،‌ می توان گفت اپلیکیشن ChatOn با توجه به امکان استفاده بر روی چند پلتفرم، احتمالا حجم بیشتری از مخاطب را به خود اختصاص می دهد.

شما در بین خیل عظیم این گونه اپلیکیشن ها مانند Viber ،Whatsapp ،Fring و ChatOn از کدام یک استفاده می کنید ؟
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0