تلفن های همراه تا دو سال دیگر به کنسول های بازی میرسند

1392/4/11

این نموداری است که حاوی نکات فنی نیست. اما نشان دهنده پیش بینی شرکت انویدیا برای آینده قدرت پردازش گرافیکی تلفن های هوشمند است.

انویدیا می گوید تا دو سال دیگر یعنی در اواسط سال ۲۰۱۴ تلفن های هوشمند دارای قدرت پردازش گرافیکی هستند که با کنسول بازی ایکس باکس 360 فعلی برابری می کند.در این نمودار پیشرفت کنسول ها را می بینید. آنها دو خط پیشرفت اصلی در GPU داشته اند. یکی برای ایکس باکس اول و دیگری برای ایکس باکس 360. اما نمودار رشد تلفن های هوشمند دارای سه نقطه اصلی است: آیفون اول، تگرا 2 و تگرا 3 .

تلفن ها مراحل تکامل خودشان را بسیار سریع طی می کنند. البته نباید فراموش کنید که پیشرفت تلفن ها به معنی توقف کنسول های بازی نیست و تا آن زمان کنسول ها نیز پیشرفت خواهند کرد. اما داشتن تلفن یا تبلتی با چنین قدرت پردازش گرافیکی، یکی از آرزوهای بسیاری از علاقمندان بازی است که به نظر می رسد فاصله چندانی تا رسیدن به آن نداریم.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0