آشنایی با پرینتر لیزری اچ پی مدل P2035n

1392/4/7


آشنایی با پرینتر لیزری اچ پی مدل P2035n

پرینتر لیزری اچ پی مدل  P2035n  یک چاپگر لیزری تک رنگ (سیاه و سفید) مناسب برای استفاده در دفاتری است که یک گروه کاری کوچک نیاز به یک پرینتر ساده و کارآمد دارند. این پرینتر را به آسانی می توان استفاده نمود، و به اندازه کافی جمع و جور است به طوری که می تواند به خوبی نقش یک چاپگر شخصی را در دفتر کار با هر اندازه ای بر عهده بگیرد. این چاپگر خروجی مناسبی را برای نیاز کاربر ارائه کرده و ظرفیت کاغذ مناسب و معقولی دارد.

پرینتر P2035n با بدنه تمام سفید و با ابعاد ۱۰٫۱ در ۱۴٫۵ در ۱۴٫۴ اینچ)ارتفاع-طول-عرض) محصول شرکت HP است. این چاپگر به اندازه کافی کوچک است به طوری که به راحتی می توان ان را بر روی یک میز قرار داد. به جای صفحه نمایشگر، چاپگر مجهز به چراغ های کوچک سبز یا نارنجی LED است که در کنار هر یک از چراغ ها یک آیکون یا علامت دیده می شود: چراغ های منبع تغذیه، توقف دستی عملیات چاپ، کمبود کاغذ، مشکل تونر و جمع شدگی کاغذ. هنگامی که  چاپگر به منبع تغذیه وصل بوده و آماده چاپ باشد، چراغ کنار آیکون منبع تغذیه به رنگ سبز روشن می شود. وقتی که چاپگر دچار کمبود کاغذ یا تونر شود، یا اگر در حین چاپ کاغذ داخل پرینتر گیر کند، چراغ مربوط به آیکون مربوطه به صورت چشمک زن و به رنگ نارنجی در می آید.

پرینتر به طور استاندارد همراه با سینی اصلی کاغذ ۲۵۰  برگی و سینی چند منظوره ۵۰ برگی کاغذ ارائه می شود. متاسفانه این چاپگر فاقد duplexer اتوماتیک برای چاپ در هر دو طرف یک ورق کاغذ است، اما درایور ارائه شده دارای پشتیبانی برای تسهیل عملیات دوپلکسینگ به صورت دستی است.

از نظر ارتباطی،P2035n  دارای اتصال با پورت USB و اترنت Ethernet است. (مدل پایه ای با کدP2035   ، فاقد اترنت اما مجهز به یک پورت موازی برای آن دسته از سیستم هایی است که هنوز از چنین پورتی استفاده می کنند یا آن را پشتیبانی می کنند هست.) ما این چاپگر را با اتصال اترنت با یک کامپیوتر موجود در شبکه با سیستم عامل ویندوز ویستا مورد آزمایش قرار دادیم.

اگر عدد ۳٫۹ سنت به ازای چاپ هر صفحه را در نظر بگیرید، هزینه چاپ هر صفحه کمی بالا است. تنها کارتریج در دسترس برای این پرینتر، عمدتا عملکرد نسبتا کمی دارند و زود به زود باید تعویض گردند.

یکی از مشکلاتی که ما در تست این پرینتر با آن مواجه شدیم ان بود که دستگاه مورد تست ما چندین بار در طی آزمایش دچار توقف به دلیل گیر کردن کاغذ داخل پرینتر شد، و ما که مشغول گرفتن زمان برای سنجش سرعت پرینت صفحه در دقیقه بودیم مجبور می شدیم هر بار زمان را از نو محاسبه کنیم. البته باز جای شکرش باقیست که رفع مشکل گیر کردن کاغذ بسیار آسان است چرا که دسترسی به مسیر کاغذ درون پرینتر بسیار ساده می باشد، اما این به هر حال نوعی مزاحمت برای کاربر است. گیر کردن کاغذ تنها زمانی پیش می آمد که از سینی کاغذ چند منظوره برای پرینت استفاده می شد، پرینتر بیشتر هنگامی متوقف می شد که ما از او وظایفی کمی سنگین تر طلب می کردیم، به طور مثال زمانی که کاغذ گلاسه مخصوص چاپ عکس را در هنگام تست چاپ عکس مورد استفاده قرار می دادیم.

در هر حال پرینترHP P2035n  یک پرینتر لیزری تک رنگ در سطح پایه است که برای یک کسب و کار های کوچک مانند دفاتر و شرکت های کوچک مناسب است، و با توجه به سایز فشرده و کوچکش حتی می توان از آن به عنوان یک چاپگر شخصی در هر دفتری با هر اندازه ای استفاده کرد و آن را روی میز در کنار رایانه شخصی قرار داد.. P2035n کوچک است ، به آسانی می توان از ان  استفاده کرد ، و کیفیت خروجی مناسب و معقولی را فراهم می کند. اما واقعا ویژگی متمایزی را برای شما به ارمغان نمی آورد که آن را برتر از مدل های مشابه بتوان به حساب آورد

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0