بررسی گوشی جدید و پرطرفدار LG Optimus G2

1393/2/6

G2 یک تلفن زیباست و از نظر وزن و ابعاد نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. ابعاد این تلفن هوشمند 138.5 × 71 × 8.9mm است و وزن آن 143 گرم می باشد.

 یکی از مواردی که در نگاه اول نظر همگان را به خود جلب می کند لبه های این تلفن هوشمند است چرا که هیچ دکمه ای در لبه های آن تعبیه نشده است. محل ورود سیم کار نیز کاملا هم سطح با بدنه است و کمپانی ال جی در این مورد از طراحی معروف محل ورودی سیم کارت شرکت اپل بهره برده. در چهار گوش G2 با انحنای زیبایی روبرو هستیم که صفحه نمایش را در خود جای داده است. با وجود این طراحی و با در نظر گرفتن وزن و ابعاد، این تلفن هوشمند یکی از مدل های 5 اینچی خوش دست بازار به حساب می آید. در لبه پایین این گوشی هوشمند جک 3.5 میلیمتری و درگاه microUSB و البته اسپیکرهای قدرتمندی تعبیه شده است. اما نکته جالب دکمه پاور و کلیدهای صداست که در پشت گوشی و زیر دوربین اصلی جانمایی شده اند.هرچند که برای اولین بار خود ما نیز بنا به عادت روی لبه های گوشی به دنبال این دکمه ها بودیم ولی انتقال این دکمه ها به پشت دستگاه خود یک نوآوری محسوب می شود. پس مواظب اعصاب خود باشید چون تا به این تغییر عادت کنید کمی طول خواهد کشید.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0