تولید دوربین های عکاسی دیجیتالی شرکت کانن از مرز 250 میلیون گذشت

1393/2/2

شرکت کانن در یک اطلاعیه اعلام کرد تعداد مجموع دوربین های عکاسی دیجیتالی کامپکت و DSLR تولید شده در این شرکت در تاریخ 21 ژانویه 2014 از مرز 250 میلیون عدد گذشت. شرکت کانن تولید و عرضه دوربین های عکاسی دیجیتالی را از نیمه دهه 1990 شروع  کرد. اولین دوربین های عکاسی DSLR که آرم کانن را بر روی بدنه خود داشتند، مثل دوربین کانن Canon EOS DCS3 (عکس بالا)، بصورت مشترک توسط شرکت های Canon و Kodak طراحی و ساخته شده بودند و اولین دوربین عکاسی DSLR که ساخت خود شرکت کانن بود - دوربین کانن Canon EOS 30D - در سال 20 میلادی عرضه شد. اولین دوربین عکاسی دیجیتالی سیستم کامپکت شرکت کانن - مدل Canon Powershot 600 - چهار جلوتر از این دوربین DSLR حرفه ای به بازار عرضه شده بود. تولید دوربین های عکاسی دیجیتالی از سوی شرکت کانن در سال های آتی رشد فزآینده ای به خود گر فت، به نحوه ی که تعداد کل دوربین های عکاسی دیجیتالی این شرکت بر روی هم در سال 2008 میلادی به 100 میلیون رسیده و در ماه دسامبر سال 2013 از مرز 200 میلیون گذشت.

شرکت کانن در سال 2014 برای افزایش هر چه بیشتر حجم تولید دوربین های عکاسی خود خط تولید جدیدی را راه اندازی کر ده است که دوربین هایی نظیر Canon Powershot G1Mark II حاصل این خط تولید جدید هستند، که برای ارائه عملکرد  تصویر پردازی و تولید عکس در سطوح بالاتر طراحی شده اند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0