اسکنر دستی قابل حمل فالنیک

1393/1/19

در دنیای امروز، ماشین های اداری وسایلی ضروری در هر خانه و یا اداره اند. ماشین های اداری ای از قبیل پرینتر، اسکنر، نوت بوک، تبلت ها و... . اسکنر یکی از مهمترین این ماشین هاست که بیشترین کاربرد آن اسکن کردن اسناد در دفاتر اداري و شرکت هاست. البته لازم به ذکر است؛ همانطور که اسکنر برای دفاتر و شرکت ها ضروری است، یک دانشجو، طراح، حسابدار و ... نیز کمابیش به آن نیازمندند.كاربري اسکنرها، همواره همراه با مشکلات و سختی هایی هم هست. مثلا کتاب های قطور و یا صفحات بزرگی مثل روزنامه ها، يا كاغذهايي كه به هم منگنه شده اند، خیلی سخت بر روی دستگاه قرار می گیرند.این مشکل ها با استفاده از یک اسکنر دستی قابل حمل به کاری لذت بخش بدل می شود. به راحتی می توان یک اسکنر دستی 212 گرمی را در دست گرفت و روی کتاب قطور و سنگین 3 کیلوگرمی مورد نظر کشید تا اسکنی با کیفیت بالا گرفت.این اسکنر می تواند هر سطحی را اسکن کند. با استفاده از این اسکنر دستی قابل حمل، می توان اسناد، کارتهای ویزیت، عکسها، نامه ها، صورت حسابها، مجلات، کتابها و ... را بدون نیاز به کامپیوتر، اسکن نمود. در حقیقت؛ کاربر با همراه داشتن این اسکنر، و تهيه يك چاپگر پورتابل نظير HP 460BWT همواره دارای یک دستگاه فتوکپی رنگی جیبی همراه است.

عرض اسکن 21 سانتی متری و طول اسکنی تا 128 سانتی متر، بسیار جالب و کارآمد به نظر می رسد.

این اسکنر، بدون نیاز به کامپیوتر و بطور مستقل، با دارا بودن یک کارت حافظه Micro SD، تمام تصاویر اسکن شده را روی حافظه داخلی خود ذخیره می کند.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0