بهترین ادغام کاغذ و تبلت در جهان

1392/4/3

امروزه  تبلت ها روز به روز  بیشتر  محبوب می شوند ، آنها روزی به عنوان یک یادداشت اولیه جایگزین دفترچه های یادداشت و یا نوت بوک ها خواهند شد ، اما حتی با توجه به ابزارهای  دارای تکنولوژِی بالا مردم  ترجیح می  دهند با استفاده از کاغذ و ابزار های معمولی کار ثبت یادداشت های خود را انجام دهند .


برای افرادی که هنوز هم به اشتباه مایل به استفاده از تکنولوژی های سنتی یادداشت برداری هستند و دوست دارند به سمتت استفاده  از تکنولوژی هاای جدید بروند کاسیو نویسند مقاله خود را معرفی کرده .نویسنده مقاله کاسیو ممکن است چیزی بیشتر از یک  تبلت یا یک دفترچه یادداشت  سنتی برای اکثر مردم  باشد زیرا به خوبی هر دو عملکرد مهم وضروری خود یعنی یاداشت برداری و تبلت را انجام می دهد در حالی که هردو کار را شما فقط با یک دستگاه انجام  می دهید .
این تبلت با یک پردازنده 1.5GHz ، یک گیگابایت رم ، فضای داخلی 16 گیگابایت ، صفحه نمایش 10.1 اینچ لمسی ، یک دوربین و سیستم عامل اندروید 4 عرضه شده که قادر به انجام کارهای زیادی برای شما می باشد . در بسته محافظ این تبلت دو قسمت وجود دارد که یک قسمت آن خود تبلت و در طرف دیگر همانطور که در  تصاویر مشخص است  یک دفترچه یاد داشت معمولی و یک خودکار برای نوت برداری به سیستم سنتی برای کسانی که از فن آوری گریزانند تعبیه شده ، ضمنا شما می توانید با استفاده از دوربین دستگاه دست نوشته خود را تبدیل به یک فایل متنی دیجیتالی کنید ، کابران همچنین می توانند از قلم دستگاه برای نوشتن دستی بر روی صفحه نمایش به صورت سنتی استفاده کنند .
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0