HP photosmart D6170 جدید و بی صدا

1392/12/8این چاپگر جدید، بسیار سریع و بی صدا عمل می كند. اما این همه ماجرا نیست.

چاپگر Photosmart 7160، كه شركت HP آن را "تكنولوژی چاپ پیشرفته" می نامد، یك چاپگر 149 دلاری جوهر افشان شش رنگ است كه تصاویری با كیفیت بالا را چاپ می كند و اینطور كه HP می گوید برای چند نسل دوام می آورد.

این چاپگر دارای یك دست جوهر جدید است و توانایی شناختن نوع كاغذ طبق یك برنامه باركد ساده را دارد و با هد بزرگ، كارت خوان، درگاهPictBridge و اتصال USB، وعده چاپ هایی بسیار سریع و بی سر و صدا را به شما می دهد. هم چنین منوی LCD و چیدمان ساده دكمه ها آنقدر خوب طراحی شده كه دیگر نیازی به آموختن طرز استفاده از آن را نخواهید داشت.

بر خلاف چاپگرهای قبلی HP، این نسل از چاپگرهای Photosmart، هر كدام از جوهر ها را در یك كارتریج مجزا و با ظرفیت بالا جای می دهد. این چاپگر قادر است كاغذ 6x4 اینچ را به تعداد زیاد _هر كاغذ 14 ثانیه_ چاپ كند.

برخی از ویژگیهای جدید این چاپگر عبارتند از:

_ تكنولوژی HP Real Life، این امكان را به شما می دهد كه تصاویر را بر روی چاپگر ویرایش كنید، به عنوان مثال بهبود عكس ها از طریق كاهش قرمزی چشم و نوردهی انطباقی برای چاپ هایی حرفه ای از عكسهای خانگی.

_ سینی تعبیه شده 6x4 اینچ برای چاپ عكسهای اختصاصی.

_ چاپ عكسهای پانوراما در هر اندازه، حداكثر تا 8.4x24 اینچ، با حاشیه یا بدون آن.

_ مبدل اختیاری بلوتوث، كه چاپگر را قادر به چاپ عكس از طریق ارتباط بی سیم با دوربین، رایانه های قابل حمل و دیگر دستگاه های دارای بلوتوث می كند.

_ چاپ بر روی هر دو سمت كاغذ به شكل اختیاری

این یك چاپگر كوچك نیست. هر چند بیشتر میز كار را اشغال می كند، اما از مدلهای رقیب كمی كوچكتر است. تمامی خصوصیات و كنترل ها از جلوی چاپگر قابل دسترسی هستند. این چاپگر كاغذ را از جلو می كشد و از همین سمت هم چاپ می كند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0