انتشار تصويري از اسمارت فون جديد سري Liquid شرکت ايسر

1392/11/30

    در حالی که کنگره جهانی موبایل را با فاصله‌ی یک هفته در پیش داریم، ایسر یک تیزر از گوشی هوشمند جدید مبتنی بر اندروید خود را در حساب گوگل پلاس این شرکت منتشر کرده است که در ادامه به اختصار به آن خواهیم پرداخت.


این مدل معرفی نشده بخشی از سری Liquid گوشی‌های هوشمند این تولیدکننده تایوانی خواهد بود. تصویر منتشر شده اطلاعات چندانی را فاش نمی‌کند اما در قسمت پشتی دستگاه، یک دکمه‌ی قابل پیکربندی تعبیه شده است که می‌توان اجرای وظیفه خاصی نظیر اجرای اپلیکیشن دوربین یا هر وظیفه دیگری را به آن اختصاص داد.

با وجود نمای بسته‌ای که در این تصویر وجود دارد می‌توان گفت که با دستگاهی نازک روبرو هستیم؛ خصوصا دکمه‌های کناری دستگاه این تصور را تقویت می‌نمایند. البته این احتمال نیز وجود دارد که در تصویر منتشر شده تنها جذاب‌ترین زاویه دستگاه نمایش داده شده باشد و چشمان ما دچار خطا شده باشد اما در مجموع، این تیزر وعده‌ی دستگاهی جالب توجه را می‌دهد.

بطور قطع این گوشی و بسیاری گجت‌های دیگر را از ایسر در کنگره جهانی موبایل شاهد خواهیم بود. بنابراین خود را برای خبرهای بیشتر آماده کنید.


تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0