آموزش نصب تانک اپسون p50

1392/11/25

1- در مورد گیر کردن شیلنک ها :
باید نگهدارنده شیلنک بصورت مستقیم نباشد و شیلنک ها بصورت s بر عکس داخل نگهدانده وسط قرار داده شود و اگه تونستید با چسب دو طرفه این نگه دارنده را بالاتر ببرید و کار دیگه اینکه گوشه نگهدارنده کارترج ها که باعث گیر کردن شیلنک میشه شکسته و به یک زائده کوچک که مشکلی برای پرینتر پیش نمیاره و باعث میشه شیلنک بره پایینتر و بین بدنه و نگهدارنده هد گیر نکنه.

2- برای از بین بردن حباب ها دکمه وسط رو فشار بدید و حدود 10 ثانیه نگه دارید با اینکار جوهر به سرعت کشیده میشود و تمام شیلنک ها پر از جوهر میشود و اگه کامل رفع نشد چند بار این کارو انجام بدید.

3- یک شیلنک تخلیه جوهر از پشت پرینتر تعبیه کنید (درب کوچکی پشت پرینتر هست که اگه بازش کنید یه شیلنک می بینید که اونو دربیارید و با یه شیلنک بلند تر مانند شیلنک سرم یا یه لوله نازک پلاستیکی دیگر به بیرون منتقل کنید) تا جوهر های اضافی از طریق اون شیلنک به ظرفی بزرگتر مثلا یه ظرف نوشابه خانواده یا کوچیک ریخته شود چون مخزن تخلیه خیلی محدود است و سریع با نازل چک های زیاد پر میشود و جوهر ممکن است برگردد و پرینتر درست کار نکند.

4- لازم به یاد آوری است که تانک را هم سطح پرینتر یا حداکثر 2 سانت بالاتر از پرینتر قرار دهید و از بالا گذاشتن تانک ها جدا خوددرای کنید ضمنا چک کنید که راه هوا در تانکها باز باشد ( با یه سوزن کوچک یا یه سرنگ برای هواگیری)

فیلم آموزش نصب  تانک رنگ جانبی (CISS) پرینتر Epson P50
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0