چاپگر(پرینتر) مخصوص آشپزخانه

1392/3/24

 

نحوه کار به این صورت است که دوربین موجود در دستگاه، تصویر گرفته شده غذا را ضبط کرده و کاربر می ‌تواند تصویر غذا را پس از تایید، با بوی مخصوص آن چاپ کند.
  پرینتر یا چاپگر یکی از مهمترین لوازم رایانه های امروز و از جمله بدون تغییرترین این تجهیزات بوده است. طی سالهای اخیر اگرچه این وسیله، فروش بسیار زیادی در دنیا داشته اما طراحان و شرکت های مهم تولیدکننده تجهیزات رایانه ای، نتوانسته اند تغییرات زیادی در آن ایجاد و محصولات متنوعی را وارد بازار کنند.اما دانشجویان چینی طی ماههای اخیر موفق به طراحی چاپگری شده اند که می ‌تواند با فناوری خاص خود، تصویر غذا را به همراه بوی آن چاپ کرده و در اختیار کاربران قرار دهد. با این اوصاف، این محصول در بین فناوری ‌های عجیبی که هر روزه تولید می شود، یکی از بالاترین جایگاهها را کسب خواهد کرد.

در قسمت بالای دستگاه سنسوری تعبیه شده که بوی غذا را در هوای اطراف بررسی کرده و سپس با استفاده از بوهای ذخیره شده در دستگاه، آن بو را شبیه ‌سازی می کند.دوربین موجود در دستگاه، تصویر گرفته شده غذا را ضبط کرده و کاربر می ‌تواند تصویر غذا را پس از تایید، با بوی مخصوص آن چاپ کند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0