ثبت لحظات مهيج ورزشي با عينک دوربين دار Liquid Image

1392/10/17

کمپانی Liquid Image جزو آن دسته سازندگان لوازم ورزشی است که در چند سال اخیر قرار گیری دوربین در محصولات خود و ثبت حرکات ورزشی را در دستور کار خود قرار داده است. آخرین سری از محصولات این کمپانی که قرار است در نمایشگاه CES 2014 رونمایی شود، قابلیت پشتیبانی از شبکه Wi-Fi و همچنین نسل چهارم شبکه های مخابراتی را نیز دارند.


ویژگی عینک های ورزشی Liquid Image، قرار گیری دوربین ها روی عینک و در سطح قرار گیری چشم است و در نتیجه تصویری که ضبط میشود، مشابه همان تصویری است که خود ورزشکار در حال تجربه کردن آن است. این عینک ها به موارد ساخته شده برای اسکی یا دوچرخه و موتور سواری محدود نشده و گستره محصولات این کمپانی شامل عینک های شنا مجهز به دوربین نیز میشوند. حالا در آخرین سری از عینک های EGO LS این کمپانی، پشتیبانی از شبکه های نسل چهارم مخابراتی (4G LTE) نیز در نظر گرفته شده و دارندگان این عینک میتوانند به صورت مستقیم فیلمهای در حال ضبط را روی شبکه اینترنت آپلود کنند.


در کنار اتصال شبکه 4G، اتصال Wi-Fi، بلوتوث و حتی RF نیز در نظر گرفته شده است. این عینک میتواند به کمک پهنای باند موجود در شبکه 4G فیلمهایی با حداکثر دقت WQVGA و سرعت 30 فریم در ثانیه به همراه عکس هایی با کیفیت بالا را آپلود نماید. همچنین از طریق نرم افزار اختصاصی این کمپانی میوانید دوربین را از طریق اتصال Wi-Fi به یک دستگاه هوشمند مجهز به اندروید یا iOS وصل کنید. اتصال بلوتوث نیز امکان برقراری ارتباط عینک با کنترل از راه دور، میکروفن، دستگاه های بیومتریک و موارد دیگر را فراهم میسازد.

دوربین نصب شده در این مدل هشت مگاپیکسلی بوده و میتواند حداکثر با دقت 1080p و سرعت سی فریم در ثانیه فیلم بگیرد. همچنین امکان نصب کارت حافظه نیز در نظر گرفته شده و به سیستم تشخیص حرکت نیز مجهز شده است


تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0