ارزان ترین لپ تاپ ایرانی !

1392/9/6

یک شرکت‌ ایرانی از تبلتی رونمایی کرده که به ادعای مسوولان این شرکت ارزا‌ن‌ترین تبلت ایرانی است.

طی مراسمی از تبلتی به نام Dimo 500 رونمایی و اعلام شد که این محصول ارزان‌ترین تبلت ایرانی است.

در ابتدای این مراسم عبدالرضا مریداوی - مدیر عامل شرکت تولیدکننده این تبلت - با اشاره به اینکه این شرکت از دو سال پیش کار خود را آغاز کرده است گفت: ما در حال حاضر به برنامه‌ای نیاز داریم تا سیستم خود را مرتب کنیم. در این دو سال دستآوردهای مهمی را بدست آورده و سعی کردیم قیمت محصولاتمان را کاهش دهیم که این موضوع با استفاده از تکنولوژی و راهکارهای خاص به واقعیت تبدیل شد.

وی مطرح کرد: توانستیم تبلت را به سطح پایین جامعه برسانیم و موازی با ساخت تبلت، گوشی‌های هوشمند نیز تولید کرده و در حال حاضر 220 نمایندگی خدمات پس از فروش در کشور داریم. علاوه بر این ما طرح فروشگاه‌های اختصاصی را داشتیم که فقط دستگاه‌های تولید شرکت خودمان را به فروش برسانند که این طرح در 20 استان کشور پیاده سازی شده است.

او همچنین به پشتیبانی نرم‌افزاری این شرکت اشاره کرد و گفت: سعی کردیم در بخش نرم‌افزاری، تیم خود را تجهیز کنیم و در حال حاضر این تیم در حال کار برروی مدل‌های مختلف دستگاه‌هایمان هستند.

وی در رابطه با آمار اجناس مرجوعی تاکید کرد: برای هر محصول این آمار متفاوت است اما برای دو مدل از دستگاه‌هایمان این آمار بالا بود که سهم پنج درصد را به خود اختصاص می‌داد.

مریداوی در ادامه به مبحث صادرات اشاره کرد و گفت: ما غافل از صادرات نبودیم و در سه ماه گذشته 2000 دستگاه تبلت به کشورهای افغانستان، تاجیکستان و قرقیزستان صادر کردیم. اگرچه این تعداد کم بوده اما به نظر ما برای شروع کافی است. درحقیقت هدف اصلی ما تامین نیاز بازار ایران و سپس به صادرات است.

به گفته او قرار است قیمت این تبلت چیزی در حدود 150 هزار تومان باشد. درواقع این محصول در ایران به قیمت 49 دلار و در سایر کشورها به قیمت 45 دلار به فروش می‌رسد. با این وجود طبق آمارهایی که بدست آوردیم در ماه چیزی حدود 15 هزار دستگاه به فروش می‌رسد که 25 درصد از سهم بازار تبلت را به خود اختصاص داده است.

وی همچنین اضافه کرد: ما سعی داریم تا با انجام مذاکراتی بتوانیم تبلت را به محیط‌های دانش‌آموزی و دانشجویی وارد کنیم. با توجه به قیمت، این محصول می‌تواند بر این اقشار مناسب باشد
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0