شرکت تایوانی از سامسونگ شکایت کرد

1392/9/3

یک شرکت تایوانی از شرکت سامسونگ به دلیل کپی‌ برداری شکایت کرد. شرکت لارگان پریسیشن که یک شرکت تولیدکننده لنز‌های دوربین تلفن‌های همراه، نوت‌ بوک و دوربین‌های دیجیتالی در تایوان است از شرکت کره‌ای سامسونگ به دادگاهی در آمریکا شکایت کرد.

به گزارش سرویس روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، این شرکت تایوانی در شکایت خود به دادگاه منطقه جنوبی کالیفرنیا گفته است که سامسونگ برای تولید برخی از محصولات خود از تکنولوژی‌های این شرکت به طور غیر قانونی استفاده کرده است.

شرکت لارگان در بیانیه‌ای که در این خصوص منتشر کرده به نام محصولات شرکت سامسونگ اشاره‌ای نکرده است اما یک روزنامه محلی به نقل از منابع ناشناس عنوان کرده است که شرکت لارگان سامسونگ را متهم کرده است که در تولید دستگاه هوشمند گلکسی نوت ۲ شش مورد از تکنولوژی‌های این شرکت را مورد استفاده قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، این شکایت در حالی صورت می‌گیرد که شرکت سامسونگ بارها و بارها از سوی شرکت‌ها و اشخاص مختلف به نققض کپی رایت متهم شده است و در مهمترین این شکایات شرکت اپل بارها سامسونگ را به کپی‌برداری از محصولات و تکنولوژی‌های خود متهم کرده است و سامسونگ نیز چنین اتهاماتی را به اپل وارد می‌کند
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0