قابل اطمینان ترین تلفن های هوشمند

1392/3/11

قابل اطمینان ترین تلفن های هوشمند به استناد گزارش ایرادات از سوی کاربران، محصول چه شرکتی اند؟


گزارش جدیدی از FixYa که ساعاتی قبل منتشر شد، نتایج یک بررسی عمیق درباره امتیاز تلفن های هوشمند موجود در بازار از نظر قابل اطمینان بودن را در خود دارد. این نتایج با بررسی بیش از 720.000 گزارش مربوط به ایراد تلفن های هوشمند به دست آمده و برای اینکه نتایج آن موثق تر باشد، مولفه سهم بازار هر یک از تلفن ها هم در بررسی ها لحاظ شده.

در این بررسی، اپل با امتیاز 3.47 به عنوان قابل اطمینان ترین سازنده تلفن هوشمند شناخته شده و جایگاه دوم به سامسونگ تعلق دارد با امتیاز 1.21 که 300% پایین تر از آن است. نوکیا با امتیاز 0.68 در جایگاه سوم ایستاده و این در حالی است که موتورولا با امتیاز 0.13 در این بررسی آخر شده.

حتماً این سوال در ذهن تان ایجاد شده که گزارش ایرادات یا مشکلات مربوط به محصولات هر یک از این برند ها، به تفکیک چگونه است. شما می توانید جزئیات بیشتر این گزارش را در ادامه مطلب مشاهده کنید.  گزارش ایرادات آیفون به تفکیک (سهم بازار 25.86%):
1. عمر باتری - 35 درصد
2. فقدان ویژگی های جدید - 20 درصد
3. عدم امکان شخصی سازی - 15 درصد
4. متصل نشدن به وای فای - 15 درصد
5. سایر موارد - 15 درصد

  نقاط قوت محصولات اپل:
- رابط کاربری بسیار ساده که تمام افراد با هر سنی و از قشری می توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.
- قابل اطمینان بودن دستگاه که نتایج این گزارش هم تایید کننده آن هستند. البته این به معنای عدم وجود شکایت از محصولات این برند نیست، اما مشکلات موجود مانع استفاده از دستگاه در طول هفته نشده اند.
- اکوسیستم اپلیکیشن ها که اپل در آن پیش رو به حساب می آید و در حالی که کاربران اندروید و ویندوزفون از فقدان برخی ویژگی ها در اپلیکیشن ها یا فقدان اپلیکیشن برای سیستم عامل خود شکایت دارند، کاربران آیفون چنین نیستند.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0