گذری کوتاه برنمایشگاه IFA2013برلین

1392/7/9


نمایشگاه بزرگان:امسال همifaبرگزارشد وبازهم یکسری گجت جدید به دنیای دیجیتال اضافه شد .دراین شماره به صورت مختصربرای شمامحصولاتی که معرفی شد رانام خواهیم برد ودرشماره بعد بصورت مفصل به ویژگی های هرکدام ازان ها خواهیم پرداخت.
samsung:مهمترین رویدادifaبازهم امسال سامسونگ توسط سامسونگ به وقوع پیوست .امسال سامسونگ نسل جدیدی رابه خانواده تبلت های galaxy noteخوداضافه کرد .این تبلت نسل سوم تبلت های سامسونگ است وهمان قلمspenرااین بارباکارایی هایی جدیدتر درخوددارد.علاوه براین سامسونگ یک ساعت هوشمند به نام galaxy cearمعرفی کرد که این ساعت به گوشیnote3متصل میشود وتمام ناتیفیکیشن های گوشی شما رابرروی خودبه نمایش درخواهداورد.
acer:این شرکت امسال به معرفی یک گوشی بسنده کرده است .اما همین گوشی به اندازه بسیاری ازگوشی های معرفی شده دیگرسروصداکرده است علت سروصدای این گوشی این است که فیلم برداری 4kراپشتیبانی خواهدکرد نام این گوشیLiquids2است.
LG:ال جی ازدرب های این نمایشگاه برای ورود خود به دنیای تبلت هااستفاده کرد .دراین نمایشگاه ال جی یک تبلت با صفحه نمایش 8.3اینچی معرفی کردیکی ازمزیت های این تبلت این است که با یک دست براحتی میتوان باان کارکرد این تبلت صفحه نمایشی فول اچ دی دارد.
SONY:امسال سونی بسیار فعال بود.دراین نمایشگاه سونی بسیبار فعال بوددراین نمایشگاه سونی دولنزرامعرفی کرد که این دولنز رامعرفی کرد که این دولنز به گوشی های XPERIAمتصل میشوند وبه کاربر کمک میکند تابتوانددوربین گوشی  را قوی تر کند.این لنزها بصورت بیسیم به پشت گوشی متصل میشوند واز طریقNFCارتباط اولیه را باگوشی برقرار میکنند.سپس ازطریق بلوتوث بصورت بیسیم عکس ها رابرای گوشی ای که به پشت ان متصل هستند ارسال  میکنند.این لنزهابه نام های cyber-shotqx100.qx10هستند محصول دومی که سونی دراین نمایشگاه معرفی کرد گوشی سونی xperia z1است این گوشی که نسل جدیدxperiaاست همان طراحی  دارد امادوربین ان 20.7مگاپیکسلی شده واز لنز با کیفیت سونی یعنی لنز Gدران بکاررفته است محصول بعدی سونی یک لپ تاب است که قابلیت چرخش دارد وبه کاربر امکان میدهد از لپ تاب خودبعنوان تب لت  نیز استفاده کند.نام این  لپ تاب تبلت شونده SONY VAIO FLIPاست محصول بعدی سونی SONY VAIO TAP11است که جوابی دندان شکن به تبلت مایکروسافت یعنی SURFACE PRO بود این تبلت که صفحه نمایش 11اینچی دارد مجهزبه یک صفحه کلیداهننربایی است ودقیقا مانند SURFACE بروی یک استندمی ایستد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0