پرینتر جیبی وایرلس ال جی معرفی شد

1392/3/11

کره جنوبی قطعا کشور بسیار خوبی برای زندگی کردن است مخصوصا برای کسانی که عاشق گجت های مختلف هستند. در این کشور بسیاری از بهترین دستگاهها و گجت ها به سرعت در دسترس قرار می گیرند و البته گاهی اوقات هم شاهد گجت هایی جالب و حتی عجیب هستیم.یکی از این گجت ها که به تازگی معرفی شده، پرینتر وایرلس جیبی است که شرکت ال جی آن را معرفی کرده است، پرینتری که به گفته ال جی مخصوص استفاده با اسمارت فون هاست. ال جی این پرینتر شیک و بسیار سریع را که اندازه جیب های شماست معرفی کرده تا با استفاده از ارتباط بلوتوث و NFC هر تصویری را از روی اسمارت فون خود به سرعت چاپ نمایید.

این دستگاه دارای ضخامت ۰.۹۴ اینچی و وزنی حدود ۲۱۳ گرم است، پس به هیچ وجه نگران حمل آن نباشید. در این محصول ال جی از تکنولوژی چاپ ZINK یا Zero Ink استفاده شده است. LG pocket printer دارای قیمتی حدود ۱۷۰ دلار است که به همراه ۱۰ برگ از کاغذهای مخصوص آن در اختیار کاربر قرار می گیرد. برای هر ۱۰ بسته اضافی از کاغذ می بایست مبلغ ۱۳ دلار پرداخت شود. نظر شما در مورد این چاپگر ال جی چیست؟
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0