نکاتی درباره HP 1102w

1392/6/31


• Smart install :
با استفاده از این روش به راحتی درایور پرینتر نصب می شود. پرینتر را روشن و کابل USB را به کامپیوتر متصل کنید و برنامه HPsetup را اجرا کنید و مراحل نصب را انجام دهید. ( Smart install برنامه ایست داخال خود پرینتر و فقط در اولین دفعه اتصال پرینتر به کامپیوتر فعال می شود)

استفاده از CD : پرینتر را روشن ولی کابل USB را وصل نکنید . ابتدا CD را داخل درایو گذاشته و HPsetup را اجرا کنید و مراحل نصب را انجام دهید. برای Uninstall کردن درایور پرینتر ، می توانید از CD نیز استفاده کنید.

برای فعال کردن وایرلس کلید آن را فشار دهید. و برای غیر فعال کردن، کلید وایرلس را 5 ثانیه نگه دارید.

چشمک زدن چراغ آبی رنگ به معنی سرچ کردن شبکه ، و ثابت ماندن چراغ آبی رنگ، به معنی اتصال به شبکه است.

برای کنسل کردن عمل پرینت، کلید x را فشار دهید.


برای بدست آوردن اطلاعات configuration نظیر: HostName و IP Address و Hardware Address ... ، یک برگه A4 داخل پرینتر قرار دهید و کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات فوق پرینت شود.

برای نصب وایرلس مراحل فوق را انجام دهید:
1.
ابتدا کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات Config پرینت شود.
2.
سپس با استفاده از روش smart install و یا استفاده از CD ، پرینتر را برای استفاده از وایرلس نصب کنید.
3.
با توجه به اینکه اغلب روی مودم، پارامترهای ایمنی و pass فعال هست، لذا باید پرینتر را به صورت manual به مودم بشناسانید. ابتدا اگر برای مودم MacFillter تعریف کردید، در قسمت مربوطه مودم، Hardware Address پرینتر را وارد کنید. و در هنگام نصب پرینتر، نام مودم و پسورد وایرلس مودم را وارد کنید تا پرینتر به مودم متصل شود. اگر مراحل فوق را درست انجام دهید، چراغ آبی رنگ ثابت می ماند که نشانه اتصال به شبکه است.
4.
بعد از عمل نصب وایرلس و گرفتن یک پرینت به عنوان تست، برای بدست آوردن IP Address مجددا کلید x را 5 ثانیه نگه دارید تا اطلاعات Config پرینت شود. (و یا در منو Printing Preference در آیتم services در قسمت پایین منو، آیتم Config Page را انتخاب و روی پرینت کلیک کنید)
5.
با داشتن IP Address به عنوان نمونه: 192.168.1.106 و وارد کردن آن در IE internet explorer وارد منو پرینتر می شوید ...... (همانند مودم های ADSL)
6.
در صورتی که از وایرلس استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید.

برای ریست کردن اطلاعات Config زمانی که پرینتر خاموش است، کلید وایرلس و x را همزمان باهم نگه دارید و پرینتر را روشن کنید.

• Printing Preference :
به Devices&Printers واقع در کنترل پنل رفته، روی HP 1102w رایت کلیک کنید.


• Properties :
به Devices&Printers واقع در کنترل پنل رفته، روی HP 1102w رایت کلیک کنید

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0