پرینتر های از رده خارج (لیزری رنگی)hp

1392/6/30چاپگری با کیفیت بالا و سریع میباشد که بسیار آسان و مقرون به صرفه از همیشه است, این چاپگر ارزانترین قیمت را در سری چاپگرهای لیزر رنگی دارد, میز کار و جمع و جور این چاپگر به شما کمک میکند تا ایجاد اسناد موثر و مفیدی با کیفیت عکس واقعی و جزئیات ریز و پر جنب و جوش رنگ را برای شما داشته باشد.


HP Color LaserJet CP1515n Printer


این چاپگر قادر است ایجاد ارتباطات تجاری پویا و به راحتی چاپی سریع را داشته باشد, تونرهای این دستگاه قابل اعتماد میباشند و میتوان نتایج بزرگ در خانه با عکس از تصاویر با کیفیت و رنگ پر جنب و جوش با استفاده از فرمول جدید پرینتر ColorSpher را دارا میباشد , و از دیگر قابلیتهای این چاپگر دارا بودن کارت شبکه بر روی دستگاه میباشد.


HP Color LaserJet 4700 printer


تجهیز فضای کاری گروهی خود با سری 4700 با قابلیت چاپ رنگی با کیفیت شگفت انگیز و کاربری سریع و آسان


HP Color LaserJet CM1312 MFP


بیشترین تولید و بهره وری با کمترین قیمت چاپگر لیزر رنگی چند کاره (پرینت,اسکن,کپی) , استفاده کردن آسان از منوهای این چند کاره که اسناد را با کیفیت بالا برای چاپ آماده میکند, چاپ و کپی را با سرعت 12 برگ در دقیقه مشکی و 8 برگ رنگی انجام میدهد, لذت بردن از اسکن و فکس کردن آسان این چاپگر و برای کارهای گروهی 2 تا 5 نفره توصیه میشود.


HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

بیشترین تولید و بهره وری با کمترین قیمت چاپگر لیزر رنگی چند کاره (پرینت,اسکن,کپی) , کاربری آسان از منوهای این چند کاره که اسناد را با کیفیت بالا برای چاپ آماده میکند, چاپ و کپی را با سرعت 12 برگ در دقیقه مشکی و 8 برگ رنگی انجام میدهد, لذت بردن از اسکن و فکس کردن آسان این چاپگر برای کارهای گروهی 2 تا 5 نفره توصیه میشود. به همراه کارکرد فکس

HP Color LaserJet CP1518ni Printer


این چاپگر لیزر رنگی اچ پی میتواند بروشورهای شما را با کیفیت بالا چاپ نماید و به آسانی از عملکرد این چاپگر در شبکه میتوانید چاپ مورد نظر خود را دریافت نمایید, ضمنا این دستگاه دارای قابلیت خواندن فلش مموری های مختلف را دارد.

HP Color LaserJet 5550dn

ایجاد اسناد رنگی موثر با این پرینتر لیزری عریض به سادگی میسر است این محصول با طراحی ثابت ,کارایی بالا و انعطاف پذیری پاسخگوی نیاز کارهای گروهی پویاست ;که توانایی چاپ دورو را نیز داراست.

HP Color LaserJet 5550dtn

ایجاد اسناد رنگی موثر با این پرینتر لیزری عریض به سادگی میسر است این محصول با طراحی ثابت ,کارایی بالا و انعطاف پذیری پاسخگوی نیاز کارهای گروهی پویاست ;که توانایی چاپ دورو و tray اضافه را نیز داراست.

HP Color LaserJet 5550dn

ایجاد اسناد رنگی موثر با این پرینتر لیزری عریض به سادگی میسر است این محصول با طراحی ثابت ,کارایی بالا و انعطاف پذیری پاسخگوی نیاز کارهای گروهی پویاست ;که توانایی چاپ دورو را نیز دارا
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0