مزایای خرید پوز فروشگاهی چیست؟

1392/6/29

مزایای خرید پوز فروشگاهی چیست؟سرمایه گذاری برای خرید یک دستگاه پوز فروشگاهی می تواند یک تصمیم بسیار بزرگ باشد، خواه شما یک فروشگاه کوچک داشته باشید یا یک فروشگاهی زنجیره ای بزرگ. یک پوز فروشگاهی خوب می تواند هم در زمان و هم در هزینه های شما صرفه جویی کند. هم می تواند بهره وری شما را افزایش دهد و هم به کسب و کار شما رونق بخشد. اگر شما بدرستی از پوز فروشگاهی استفاده کنید، در کمتر از ۱۸ ماه مبلغی را که برای خرید پوز فروشگاهی صرف کرده اید، بر می گردد. در زیر چند مورد از مزایای اصلی که پوز فروشگاهی می تواند برای کسب وکار شما به ارمغان آورد ذکر شده است:

 کنترل انبار.

یک دستگاه پوز فروشگاهی این امکان را به شما می دهد که به صورت آنی نتایج عملکرد کسب و کار خود را مشاهده نمائید. رد یابی موجودی در یک سیستم متمرکز به شما این امکان را می دهد که بهتر خرید کنید و از کالاهایی که در حال انقضاء هستند مطلع شوید و از سرقت نیز جلوگیری می شود. در این سیستم نیز کالا هایی که رو به اتمام هستند به شما اطلاع داده می شود تا قبل از اتمام آن کالا ها را سفارش دهید. بسیاری از صاحبان مشاغل فکر می کنند که اظرافیت کامل دارند از روند انبار و سفارشات خود، ولی بعد از چند مدت استفاده از پوز فروشگاهی شگفت زده می شوند از اینکه بر خیلی از موارد اشرافیت نداشته اند. علاوه بر این ها اتفاده از پوز فروشگاهی خطاهای انسانی را کاهش می دهد. همه ی دستگاه های پوز فروشگاهی نرم افزار آموزشی برای اینکه شما بتوانید طرز استفاده از دستگاه را به کارکنان خود آموزش بدهید دارند. همچنین باعث بالا رفتن کارایی کارکنان شما گردد و پوز فروشگاهی جنبه تبلیغاتی هم می تواند داشته باشد.

تجربه مشتری

همه ی پوز های فروشگاهی طوری طراحی شده اند که در خاطر مشتری بمانند.  همچنین پوز های فروشگاهی  بگونه ای طراحی شده اند که حجم کمی را در مغازه اشغال کنند و همچنین یک نمایشگر مشتری نیز دارند که مشتری بتواند عملیات فروش را مشاهده کند. و بعضی از این نمایشگر ها از نمایش عکس یا متن دلخواه شما برای مشتری نیز پشتیبانی می کنند.

بازپرداخت

همچنین برخی از نرم افزار های قابل نصب بر روی پوزهای فروشگاهی امکان چاپ بارکد بر روی فاکتور مشتری را دارند و زمانی که مشتری جهت پرداخت به شما مراجعه کرد شما تنها با اسکن کردن بارکد روی فاکتور می توانید به فاکتور مشتری دسترسی پیدا کنید. که این ویژگی می تواند هم در وقت شما و هم در وقت مشتری صرفه جویی کند.

بهره وری کارکنان

پوز های فروشگاهی می توانند بصورت لمسی هم باشند، علاوه بر آن این سیستم ها با سرعت بخشیدن به عملیات فروش بهره وری کارکنان را افزایش می دهند و همچنین در وقت مشتریان نیز صرفه جویی می شود. اضافه کردن بارکدخوان به پوز نیز می تواند باز هم سرعت و بهرهوری را افزایش دهد. در نهایت شما با استفاده از پوز هم وقت آزاد کارکنان را افزایش می دهید، خطای انسانی را کاهش می دهید و کاغذ بازی را حذف می کنید.

بهره گیری از تجارت الکترنیک

دستگاه های پوز می توانند این موقعیت را برای شما فراهم آورند که فعالیت های فروشگاهی و وبسایت خود را ادغام کرده و با بهره مندی از تجارت الکترونیک فروش خود را افزایش داده و ا ز کار با دستگاه پوز لذت ببرید.

بهره مندی از نرم افزار های حسابداری

با دستگاه های پوز بدلیل داشتن سیستم عامل شما قادر خواهید بود از هر برنامه حسابداری که خواستید جهت یکپارچه سازی عملیات حسابداری خود استفاده کنید
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0