الترابوک و Sleekbook های اچ پی معرفی شدند

1392/6/27

اچ پی آخرین مدل های ENVY فوق باریک خود با نام های HP ENVY Ultrabook و HP ENVY Sleekbook را رونمایی کرد. هر دو سری دارای مشخصات فنی تقریبا مشابهی هستند اما از آنجایی که نام الترابوک را بر روی محصولاتی میتوان گذاشت که از پردازنده های شرکت اینتل استفاده میکنند و یا مشخصات فنی که اینتل تعیین کننده آنهاست ، اچ پی سایر محصولات خود را با نام Sleekbook عرضه میکند.

مدل ENVY Sleekbook 14 از پردازنده های نسل دوم و سوم Intel Core قدرت میگیرد اما خبری از ۳۲GB (کش) mSATA درکنار ۵۰۰GB HDD هارد درایو نیست. مدل ENVY Sleekbook 15.6 همراه با یک پردازنده نسل دوم AMD عرضه و در این مدل خبری از ۳۲GB (کش) mSATA همراه با هارد درایو ۳۲۰GB HDD هارد درایو نیست. در نهایت این الترابوک ها با تکنولوژی های Rapid Start, Identity Protection Technology, Smart Response و Smart Connect Technologies اینتل عرضه میشوند.

ضخامت هر دو مدل ۱۹.۸ میلیمتر و وزن آن برابر با ۴ پوند (حدود ۲ کیلوگرم) میباشد و در دو مدل مشکی و نقره ای با نواری قرمز رنگ عرضه میشود. قیمتی که اچ پی برای این محصولات در نظر گرفته است حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار میباشد که در مقایسه با اپل مک ایر که ضخامتی ۱۷.۷ میلیمتری دارد فوق العاده بنظر میرسد.

الترابوک های اچ پی ENVY در مدل های ۱۴ و ۱۵.۶ اینچی و با پردازنده های نسل دوم و سوم اینتل عرضه میشوند و دارای ۵۰۰GB هارد درایو، ۳۲گیگابایت (کش) mSATA، صفحه نمایش با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل، Beats Audio، پورت Gigabit Ethernet و ۲ درگاه USB 3 و یک درگاه USB 2 میباشند. پورت HDMI و همچنین درگاه SD Card لیست مشخصات و قابلیت های این الترابوک ها را کامل میکند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، مدل ۱۴ اینچی این التربوک با قیمت ۷۶۹.۹۹ دلار و مدل ۱۵.۶ اینچی با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه خواهند شد. ( قیمت ها پایه میباشد و بستگی به مشخصاتی که انتخاب میکنید یا تغییر میدهید افزایش می یابد).

اچ پی ENVY Sleekbook مدل ۱۴ اینچی با پردازنده های نسل دوم و سوم اینتل عرضه میشوند و دارای ۵۰۰GB هارد درایو، ۳۲گیگابایت (کش) mSATA، صفحه نمایش با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل، Beats Audio، پورت Gigabit Ethernet و ۲ درگاه USB3 و یک درگاه USB2 میباشند. پورت HDMI و همچنین درگاه SD Card لیست مشخصات و قابلیت های این الترابوک ها را کامل میکند. بر اساس اطلاعات منتشر شده مدل ۱۴ ایچی این Sleekbook با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار وارد بازار میشود.

اچ پی ENVY Sleekbook مدل ۱۵.۶ اینچی با پردازنده نسل دوم AMD و ۳۲۰ گیگابایت هارد عرضه میشود. سایر مشخصات فنی این Sleekbook از قبیل صفحه نمایش با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل، Beats Audio، پورت Gigabit Ethernet و ۲ درگاه USB3، یک درگاه USB2، پورت HDMI و همچنین درگاه SD Card مشابه مدل های قبلی میباشد و در نهایت قیمت ۵۹۹.۹۹ دلار برای این مدل در نظر گرفته شده است که باتوجه به اینکه تنها تفاوت اصلی آن در سی پی یو میباشد، می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید باشد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0