آیا فیسبوک یک نسخه ویژه از اندروید معرفی می کند؟

1392/3/10چند سال است که شایعات زیادی در مورد تلفن فیسبوکی می شنویم. اما این بار تحلیل گران می گویند که برنامه هفته آینده نباید منتظر یک تلفن از فیسبوک باشیم. چرا که رقیبان اندرویدی زیادی در بازار هستند و اکنون زمان مناسبی به حساب نمی آید.

بنابراین باید سراغ یک اپلیکیشن جدید اندرویدی برویم؟ نه این بار موضوع کمی متفاوت است. چرا که گفته می شود فیسبوک قصد دارد یک سیستم عامل جدید بر پایه اندروید معرفی کند.

منابع مختلفی ادعا کرده اند که فیسبوک نسخه تغییر یافته ای از سیستم عامل اندروید را معرفی خواهد کرد که ارتباطی عمیق با سایت این شرکت دارد و دارای امکاناتی ویژه برای کاربران فیسبوک است. این سیستم عامل روی تلفن های مختلف، به خصوص محصولات شرکت اچ تی سی نصب می شود.

در کنار آن احتمالا تا چند ماه آینده یک تلفن ساخت اچ تی سی با سیستم عامل اندروید فیسبوکی به صورت اختصاصی وارد بازار خواهد شد. اچ تی سی کار سخت افزار را انجام می دهد و فیسبوک بخش نرم افزاری را به عهده خواهد داشت.

اینها اخبار و اطلاعاتی است که در مورد فعالیت های پشت پرده فیسبوک می دانیم. اما فکر می کنید در نهایت هفته آینده منتظر چه خبری از این شرکت خواهیم بود؟


تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0