عرضه ویندوز بلو در تابستان امسال با نام ویندوز 8.1؟

1392/3/10همیشه داستان این گونه بوده که محصولات در طی مدت توسعه و تولید دارای نام های رمز متفاوتی بوده اند و کم پیش آمده است که محصول نهایی را با همان نام رمز دوره توسعه بخوانند. اکنون به نظر می رسد که داستان Windows Blue هم این چنین است و مایکروسافت می خواهد آن را تحت نامگذاری معمول خود عرضه نماید.

البته بر خلاف برخی شایعات پیشین که آن را با نام ویندوز 9 می خواندند، گفته می شود مایکروسافت نام ویندوز 8.1 را برای آن برگزیده است. عکسی که در بالا می بینید، اسکرین شات لو رفته توسط سایت winforum.eu است که به نظر می رسد مربوط به Build 9375 ویندوز بعدی باشد. و نشان دهنده آن است که blue به جای آنکه محصولی مجزا باشد، قرار است تحت چتر حمایتی ویندوز 8 باقی بماند.

علاوه بر این، برخی منابع می گویند که آپدیت بلو برای RT هم به سادگی تحت نام ویندوز آر تی 8.1 به بازار خواهد آمد. البته هنوز باید منتظر اظهار نظر رسمی مایکروسافت و یا هرگونه اعلام زمان بندی از سوی این شرکت در خصوص نسخه بعدی سیستم عامل محبوبش باشیم.

تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0