اچ پی اولین رایانه لوحی تحت ویندوز ۸ خود را برای کسب و کارهای تجاری می*سازد

1392/6/27

شرکت هاولت پاکارد (اچ پی) اعلام کرده است اولین رایانه لوحی تحت ویندوز ۸ خود را برای استفاده در کسب*وکار*ها و مشاغل تجاری وارد بازار خواهد کرد و نه برای کاربری*های شخصی.
این رایانه لوحی با سی پی یو X86 شرکت اینتل ارائه خواهد شد.
شرکت اچ پی اعلام کرده است در اولین رایانه لوحی تحت ویندوز خود از ویندوز آر تی استفاده نخواهد کرد، بلکه آن را با نسخه*ای از سیستم عامل ویندوز ۸ روانه بازار خواهد کرد که بیشتر مناسب کاربری*های تجاری است.
ویندوز آر تی یکی از نسخه*های سیستم عامل ویندوز ۸ است که مایکروسافت آن را برای رایانه*های لوحی و دیگر فناوری*های همراه مجهز به پردازنده*های Nvida شرکت آرم طراحی کرده است.
شرکت اچ پی گفته است قصد ندارد رایانه*های لوحی مجهز به این پردازنده*ها و تحت سیستم عامل ویندوز آر تی را روانه بازار کند.
شرکت مایکروسافت اخیراً اولین رایانه*های لوحی خود را معرفی کرده است.
این رایانه*های لوحی که سرفیس نام گرفته است، در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد.
یکی از این رایانه*ها مجهز به سیستم عامل ویندوز آر تی خواهد بود که بیشتر برای کاربری*های شخصی طراحی شده است.
نوع دوم این رایانه*های لوحی تحت سیستم عامل ویندوز ۸ پروفشنال و مجهز به پردازنده*های Core i5 شرکت اینتل خواهد بود و بیشتر در کسب و کارهای تجاری کاربرد خواهد داشت.

بر اساس این گزارش شرکت اچ پی رسماً اعلام کرده است در عرضه اولین رایانه لوحی تحت ویندوز ۸ خود بیشتر بر بازار کسب*وکار*ها و مشاغل تجاری تمرکز خواهد کرد.
تگ ها

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0